1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  şömine tutkunları için özel şömine tasarımlar

  Konu, 'Evim ve BEn & Ev Genel Bilgiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  Özel şömine tasarımları... < Konu Resmi..>
  Bir ısıtma uzmanı olan Hürsan Şömine müşterilerinin isteklerine, mekanların mimari yapılarına uygun olarak şömine üretimi de yapıyor. İstenilen şekil ve görünümlerde üretim yapabilen Hürsan Şömine, 50 – 200 m²'lik alanlara kadar ısınma imkanı sunuyor.

  Yapılan ekspertiz çalışmaları ile evlerin iç aksamında yapılması gereken değişiklikler belirlenerek şöminenin en randımanlı ve göze hitap edecek şekilde konumlandırılmasını sağlıyor. Özel tasarımlarda, dış giydirme imalatlarında mermer, granit, doğal taş, ahşap gibi malzemeleri kullanıyor.

  Hürsan Şömine iç haznelerinde cazip fiyat koşulları ve 7 yıl garanti süresiyle güven veriyor. Ayrıca şömine iç hazneleri, barbekü hazneleri ve aksesuarları dışında, 300’ün üzerinde dış giydirme modeli ile müşterilerine geniş bir seçim alanı sunuyor.


   
şömine tutkunları için özel şömine tasarımlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Şömine

  Şömine

  Can derdi demektir. Kötü bir olay, moralinizi bozacak, sizi çok üzecek demektir. Eğer şöminede ateş yanıyorsa, bu şansınızın iyi olacağına açılacağına ve işlerinizin yoluna gireceğine yorumlanır. Rüyada şömine görmek, can sıkıntısı demektir. Kötü bir olay canınızın sıkılmasına neden olacak.Can sıkıntısı demektir. Kötü bir olay, canınızın sıkılmasına neden olacak. Eğer şöminede ateş yanıyorsa,...
 2. Bu Şömine Tasarımları Korkutacak

  Bu Şömine Tasarımları Korkutacak

  Evim korku filmlerinde kullanılan evler gibi olsun diyorsanız bu şömineler tam size göre meleklerim :huhe: Sevmediğiniz misafirleri eve davet eder ışıkları kaparsınız mesela :huhe: Elinizde bu şöminelerden olursa yaratıcı olmaya bakın :D:D :huhe:
 3. Cam şömine

  Cam şömine

  cam şömine Şömine deyince hep çok romantik dakikalar aklıma gelir hiç yaşamamış olsamda şömeni karşısında oturup birşeyler yeyip içmek kimin hoşuna gitmezki işte buda biraz değişik cam bir şömine kızlar:)
 4. Yeni yila özel şömine süslemeleri

  Yeni yila özel şömine süslemeleri

  ŞÖMİNESİ OLANLAR İÇİN GEÇERLİ BİR DURUM BU TABİİKİ :) BENIM YOK ŞAHSEN YILBAŞI GELİNCEDE OLANLAR SÜSLEYECEKTİR BÜYÜK İHTİMAL YARDIMCI FİKİR OLMASI İÇİN SİZLERE BİRKAÇ MODEL ....
 5. 2014 Modern Şömine Tasarımları

  2014 Modern Şömine Tasarımları

  şömine modelleri, modern şömineler, salon şömine modelleri Günümüz de iç mimari hayal gücün de ve yaratıcılık da sınır tanımıyor. Modern çizgileri tasarımlara yansıtan iç mimarlar, şömine modellerinde de bunu uyguluyorlar. Soğuk kış günlerini ve gecelerini sıcacık yanan şömine karşısın da geçirmeyi kim istemez ki... Özellikle evi müstakil ve villa tipine sahip olanların tercih edebileceği...

Sayfayı Paylaş