Somon DNA'sı ile 10 yaş gençleşin

THESECRET

THESECRET

"Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"
Somon DNA'sı ile 10 yaş gençleşin
somon dna,somon dna aşısı,somon dna aşısı nasıl uygulanır,somon dna aşısı ne kadar

iStock_000022196760_Medium.jpg


İtalya'dan sonra Türkiye'ye gelen somon DNA'sı, ciltteki yaşlanmaya bağlı lekelere, sarkmalara ve kırışıklıklara karşı, en etkili yaşlanma karşıtı yöntem olma özelliği taşıyor. Özellikle dekolte, göğüs ve boyun bölgelerinde etkili olan somon DNA'sı aşısı, cerrahi müdahaleye gerek kalmadan sarkmaları toparlıyor.
Stres, sigara ve güneş ışığı gibi dış etkenlerin yaşlanmayı hızlandırmasıyla oluşan ciltteki kırışıklık, sarkma ve yıpranma, somon DNA'sı ile yüz germe ameliyatlarına gerek kalmadan ortadan kalkıyor, cildi gençleştiriyor.
Somon DNA'sı uygulamasının acısız ve ağrısız gerçekleştirildiğini belirten Estetik Uzmanı ve Güzellik Koçu Meltem Şarkışlalı, "Somon DNA'sı gençlik aşısı ile zamanı 9 yıl geriye alabilir, yüzdeki deformasyon ve sarkmaları ameliyatsız toparlayabilirsiniz" diyor.
Botoksa gerek kalmadan cildi gençleştirme iddiasıyla Türkiye'de başlanan somon DNA'sı uygulaması, kadınların en büyük problemlerinden kaz ayakları ve gıdı kırışıklığı, sarkmaları yok ediyor, cildin yenilenmesini sağlıyor.
Derideki hücrelerin kendilerini yenileme ve onarma yeteneği, somon DNA'sıyla aktive edilerek, yaşlanma belirtileri ortadan kalkıyor.
somon DNA'sı tedavisi, İtalya'da Dr. Maurizio Cavalli ve ekibinin uyguladığı, anti-aging yöntemler arasında en çok tercih edilen uygulama olarak biliniyor.
 

Benzer İçerikler

Üst