SoN 1 SaaTiN KaLSa...??

• Konbuyu başlatan * MuCiZé *
  • Başlangıç tarihi
M

* MuCiZé *

Forum Okuru
SoN 1 SaaTiN KaLSa...??
son 1 saatiniz kalsa napardınız son 1 saatiniz kalsa ne yapardınız
meleklerim bilmiyorum denk geldi mi sizede,çok güzel,çok anlamlı bi video izlemiştim netten.beni tanıyan tanır 'hayat boş' der dururum,çok genç yaşta bi akrabamızı kaybettik,o ölüm beni öyle etkiledi ki işte bu yüzden herşey okadar boş o kadar yalan geliyor...

hayat kısa belki tahminimizden de kısa.izlediğim videonun yazısını buldum da kim yazdı bilmiyorum,sizlerle de paylaşmak istedim....

son 1 saatin kalsa...

yaşanacak... sadece bir saat..
ve sadece 1 telefon etme hakkın bulunsa....
kimi arardın???ona neler söylerdin...
o halde ne bekliyorsun..
ne biliyorsun yaşadıgın son saatin olmadıgını ve nerden biliyorsun söylemek istediklerini söyledigin son konuşmanı yaptıgını...
belkide sonsuza dek yaşayacagına inanıyorsun..
ve bu yüzden nasılsa bi gün gelir sevdigim insanlara onları ne kadar sevdigimi söylerim diyerek erteliyorsun
ama biliyormusun cogu zaman söyleme fırsatı bulamadan göçer gideriz dünyadan yada sevdiklerimiz gider...
korkuyorsun demi
seni seviyorum demekten korkuyorsun..
sevdigine...annene....babana belki kedine güllerine...
seni seviyorum demekten korkuyorsun...
ama hissetirmekle yetinme bu sihirli kelimeleri söyle...
hadi....
seni seviyorum...
seni cokkkk seviyorum..hadi düşün biri seni böyle ararsa ne hissedersin???
düşün dünyanın taa öbür ucundan bi sıcak sevgi dolu ses...
arasa...
seni seviyorum dese...
senden hiçbir şey istemiyorum sadece seni ne kadar sevdigimi söylemek için aradım dese...
ne hissederdin hadi düşün..
yaşanacak sadece 1 saatin olsa ve sadece 1 telefon etme hakkın olsa kimi arardın ona neler söylerdin...

düşünüyorum da cidden ne yapardım acaba diye,bence bu yazıyı okuduğunuzda aklınıza gelen neyse gerçekleştirmek için kolları sıvayın,yazı kimi arardınız diyor ama acaba ne yapardık son 1saatimiz kalmış olsa.

1saat çok çok kısa birileriyle vedalaşmak için,sanırım geçer pc karşısına ulaşabildiğim kadar kişiye msj atardım,söyleyemediklerimi söylerdim maksat o,sonra gider kendimi huzurlu hissettiğim kişinin yanına son dakikalarda onunla olurdum...

merak ettim,sahi siz ne yapardınız? kimi arardınız??

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri