Etiketler:
  1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    31
    Ödül Puanları:
    0

son bir ayı kalanlar burada toplanalım

Konu, 'Gebelik' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

Hamilelikte 9.ay 9.ayda neler olur

Arkadaşlar son 30 güne girmiş arkadaşlar varmı
    heyecanlarınız ne durumdaaaaa

< Konu Resmi..>

son bir ayı kalanlar burada toplanalım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çeşitli kürleri kullanıpta hamile kalanlar kalmayanlar buraya

çeşitli kürleri kullanıpta hamile kalanlar kalmayanlar buraya

soğan kürü ile hamile kalanlar soğan suyu ile hamile kalanlar hayıt tohumu hamilelik için kürü sağan Arkadaşlar iki aydan beridir hamile kalmak için kürler hakkında araştırma yapıyorum Kürler aşağıdaki ilgili sayfada http://www.meleklermekani.com/tum-saglik-konulari/136676-gebe-kalmak-icin-neler-yapiyoruz-2.html Şimdi gelelim konumuza bu kürleri kullanıpta hamile kalanlar varmı ? Bu küleri...
  2. Emre Aydın - Son Defa

Emre Aydın - Son Defa

Nasılsın nasıl gitti alıştın mı sen de rahat mısın artık istanbulda evlenmişsin nasıl oldu bulabildin mi sonunda hep anlattığın o meşhur huzuru iyiyim ben hep aynı şeyler işte uyku hapları yalan dolan gülümsemeler iyiyim ben hem sen tanırsın beni ne yapsam ne söylesem o geç kalmışlık hissi son defa görsem seni kaybolsam yüzünde son defa yenilsem sana hiç anlamasan da son defa benim olsan...
  3. kürtajsız düşük sonrası gebe kalanlar buraya

kürtajsız düşük sonrası gebe kalanlar buraya

düşükten sonra hamile kalanlar kürtajsız düşük arkadaşlar düşük sonrası ne kadar sonra hamile kaldınız veya kalan varmı?
  4. gurbetteki hamişler burada toplanalım

gurbetteki hamişler burada toplanalım

sıla hasreti yurtdışında doğum Merhaba kızlar, yurtdışında olup bizi takip eden arkadaşlar varmı ? hangi ülkeden katılıyorsunuz? yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum :)

Sayfayı Paylaş