Son Gidişin

HaYaL

Daimi Üye
Üye
Son Gidişin
Bu son gidişinmiydi,anlayamadım sevgili..Göremeyeceğimi sandığım zamanlarda birden karşıma çıkıyor,içimde yeni yangınlar bırakarak geri dönüyorsun.Kimlerin yanına dönüyorsun da uzun sürüyor sessizliklerin?Gülmeyi unuttuğun zamanlar kimleri çağırıyosun yanına?Hüzünlerini kovan benim gibi yürekli biri varmı yani?hani bir anda gelipte o puslu havayı dağıtan,seni içmeden sarhoş edenve güldüren,hüzünlerini bulamayacağın yerlere saklayan biri..Sen dayanamazsın yanlızlığa.Dokunmak ve karışmak istersin.Yanlızlık sana acılarını hatırlatır BENİM tenimde ve yüreğimde acımadan bıraktığın acıları hatırlatır.Yanlızlık sana arkanda bıraktığın dokunmaya korktuğun özlemleri hatırlatır.Yanlız kalmak sana göre deil sevgili sen yanlızlığında kendinle karşılaşır ve ürkersin yüreğinin saatlerce sana karşıt konuşmalarından.Umuduma çılgınlığıma ve kadınlığımın senin yanında güzelleştiğine inanırken,yokluğunu mutlu edemeyeceğime inandın ve GİTTİN..Sana karışıp,yüreğine akmama izin verip,beni göklere çıkartırken;bianda yere indirdin,ayrılığı sıkıştırdın parmaklarımın arasına ve GİTTİN.. Ne kadar değerli ve farklı olduğumu anlatmakta zorluk çeken sen;yanlızlığımın en ıssız
en karanlık ve en savunmasız zamanlarında dinlemedin GİTTİN..Artık biliyorum bu senin son gidişindi sevgili ve benim son bekleyişim ve son vazgeçişim sevdandan..Artık gelsende ne işe yararki??Ben;sana olan kırgınlığımı,yokluğunu,özlemimi,umutsuzluğunu sevmeye başladım.Ben senin giderken unuttuğun ve zaman zaman öksüzlüğüne ağlayan sevdanı sevmeye başladım.ŞİMDİ HANGİ TENDE ÜŞÜYORSUN DA TİTREDİĞİNİ HİSSEDİYORUM KİLOMETRELER ÖTESİNDEN?Artık gelsende ne işe yararki?parçaladığın sevgimi toparlayabilecekve çiçekler toplayıp yollarıma serebilecek kadar güçlü deilsin sen.Sen ben deilsin.Hiç olmadın ve olmazsın.Bu yüzden bu senin son gidişin olsun sevgili,ayrılığın hakkını ver.BÖYLE BİR SEVGİYİ TERK EDECEK KADAR YÜREKLİ OLDUN,BENİ UNUTACAKTA KORKUSUZ OL.Özleme,yolunu yolumdan geçirme çünkü bunu SEN İSTEDİN..Bu senin sen gidişin olsun sevgili,bıraktığın son acı olsun.Ve BEN SENİN YAŞAYAMADIĞIN SON SEVDA OLAYIM....

Geri