Son günlerin aranılan ismi Aleyna Tilki kimdir?

  • Konbuyu başlatan *MeleK*
  • Başlangıç tarihi
*MeleK*

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Son günlerin aranılan ismi Aleyna Tilki kimdir?
Son zamanlar da birçok kişinin oldukça dikkatini çeken ve internette en çok aranılan isimler arasın da baş sıralar da yer alan Aleyna Tilki hakkın da tüm merak edilen bilgileri sizler için paylaşıyoruz.

İlk olarak ismini Acun Ilıcalı'nın yetenek sizsiniz yarışmasın da duyuran Aleyna Tilki, Emrah Karaduman ile yaptığı cevapsız çınlama klibi ile en çok tıklanıp izlenen videolar arasına da girmeyi başardı.

Peki kimdir bu Aleyna Tilki?

5804e32561361f0ec8c3d767.jpg


İlk kez bir yarışma programına katılarak boy gösteren Aleyna Tilki, DJ Emrah Karaduman ortaklığıyla çıkarttığı 'Cevapsız Çınlama' şarkısı ile gündemden düşmüyor. Peki Aleyna Tilki kimdir? İşte Aleyna Tilki hakkında merak edilenler...
ALEYNA TİLKİ KİMDİR?
Henüz 16 yaşında olan Aleyna Tilki, 2000 yılında dünyaya gelmiştir. 1,65 boyundadır. Aslen Konyalı olan Tilki, bir yarışma programında ilk kez boy göstermiş ve Emrah Karaduman ile birlikte çıkardığı şarkısı 'Cevapsız Çınlama' sayesinde ünlenmiştir. İki yaşında şarkı söylemeye başlayan genç şarkıcı, 16 yaşında çıkardığı şarkısı ve güzelliği ile son zamanlarda magazin gündeminin en çok konuşulan isimleri arasında yer alıyor.
ALEYNA TİLKİ BİLİNMEYENLERİNİ ANLATTI ALEYNA TİLKİ BİLİNMEYENLERİNİ ANLATTI
Üç yaşında Beyonce ve Shakira gibi isimleri taklit ederek müziğe heves salan Tilki, bir programda verdiği röportajda lise 3. sınıf öğrencisi olduğunu ve psikoloji eğitimi almayı düşündüğünü aktarıyor.

Aleyna-Tilki-Kac-Yasinda.jpg
 

Benzer İçerikler

*MeleK*
Cevaplar
2
Görüntüleme
1K
SadmiN
SadmiN
*MeleK*
Cevaplar
2
Görüntüleme
938
ikoncan eda
ikoncan eda
T
Cevaplar
0
Görüntüleme
2K
T
T
Cevaplar
0
Görüntüleme
3K
TİTAN
T
T
Cevaplar
1
Görüntüleme
2K
LaViNYaM
LaViNYaM
Üst