Son moda çocuk odası dekorasyonlarından kesitler

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
Son moda çocuk odası dekorasyonlarından kesitler
Çocuk odası dekorasyonları çocuğunuzun yaşına ve zevkine göre çeşitlenebilecek dekor çeşitlerindendir. Oda görünümlerinde şıklık, ihtiyaca yönelik yanıtlar bulma ve kaliteli seçimler ile görünümleri değiştirmek elinizde baylar bayanlar. Bugünkü yazımda sizlere ev dekorunuzda yapacağınız çocuk oda dekor değişimi için farklı seçenekler sunarak alternatif fikirlerle yardımda bulunmaya çalışacağım. Haydi bakalım 2017 sezonu yaklaşırken en kaliteli değişim sizin çocuğunuzun olsun inş:D

Çocuk-Odası-Dekorasyonu-Nasıl-Olmalı.jpg


2014 senesinden bu yana tercih edilebilirlik potansiyeli yüksek olan arabalı yatak modelleri 2017 sezonunda da şık versiyonları ile odalardaki yerini koruyacağa benziyor. Üstteki şık görünümü göz önüne aldığınız zaman bu gerçeğin farkındalığını anlayacaksınız. Evim olsa ve iki çocuklu bir ebeveyn olsam üstteki takımı kaçırmazdım. Ee tabii çocuklarım erkek olsa daha uygun düşerdi bu görünüm sizce de öyle değil mi?


modern-cocuk-odasi-modelleri.jpg


Çocuk odası dekorasyonlarında düzenli bir görünüm sunan üstteki resime ne demeli? Çalışma grubunun yatak içine toparlanabilir görünümü düzenliliği yerine getirirken yatak, depolama bölümleri, şık beyaz görünüm ile işlevsel bir çocuk odası takımını istediğiniz ölçüde verebiliyor gibi durmuyor mu? Ranzalı modeller 2016 versiyonuna göre daha modern bir görünüm kazanmış bu tarz bir takıma hayır diyemeyeceğinize eminim. Beyazı ve sadeliği seven biri olarak ben bile bayıldım bu takıma.

modern-ikiz-çocuk-odası-dekorasyonu.jpg


Gemili modelleri ile beğeniyi ve dekoratifliği hak eden üstteki ve alttaki resimde de beklentilerinizi karşılayabileceğinize eminim. Çatı katında daha kolay uygulayabileceğiniz bu gemi görünümlü çocuk odası dekorasyonunuza çocuğunuz bayılacak. Hele bir de korsan tiplemelerinden hoşlanıyorsa bu odada geçirdiği zaman daha da keyifli olacaktır emin olun.

Sandal-cocuk-odasi-1024x795.jpg
sdfdf.pngEn modern tasarım çocuk odası dekorasyonuna üstteki resimde gizlenmiş sizce de öyle değil mi? Yeşil rengin huzur vericiliğini odaya adapte eden takım oda biçimine göre de form kazanmış olma özelliği ile beğeniyi üzerinde toplamışa benziyor. Kitaplığı, fonksiyonel dolabı, masası,, yatağı, aydınlatma ürünleri ile ahşabı tüm ayrıntıları ile odaya hapseden takımı yakından görmek için kaliteli marka mağazalarını dolaşmaya başlayabilirsiniz. 2017 sezonuna yepyeni çocuk odaları ile girebilmeniz dileklerimle:D
 
Geri
Üst