Etiketler:
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.303
    Ödül Puanları:
    113

Son moda msn ifadeleri ruh haline göre kullan

Konu, 'Gif Sarayı' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Eğer siz de hep aynı ifadelerden ve giflerden sıkıldıysanız işte sizin gibi sıkılanlar için beğeneceğinizi umduğum çok farklı son moda bu ifadelere bir bakın derim bakın adamın suratı şekilden şekile girerek ruh halini yansıtıyor sizde o şekilde ruh halinizi yansıtmak istiyorsanız eğer buyrun o zaman :)

Son moda msn ifadeleri ruh haline göre kullan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğum ayına göre ruh halin

Doğum ayına göre ruh halin

doğum ayına göre kişilik doğum ayına göre sevgi kişilik özellikleri OCAK : Hırslı ve ciddi kişilik.Öğrenmeyi ve öğretmeyi sever.İnsanların zaaflarını ortaya cıkarmayı sever.Çok eleştirir.Akıllı ve planlı,programlıdır.Çok çalışır ve üretkendir.Hassa ve derin hisleri vardır.İnsanı nasıl mutlu edeceğini bilir.Aşırı dikkatlidir.Bünyesi kuvvetlidir.Zor heyecanlanır.Romantiktir ama aşkını ifade...
  2. Hareketli İfadeler Msn İfadeleri

Hareketli İfadeler Msn İfadeleri

Hareketli İfadeler Msn İfadeleri arıyorum ama hareketli ve simli yaldızlı felan olsun istiyorum bana önerilerinizi bekliyorum:)
  3. Yıldız Tilbe'nin Son Halini Gördünüz mü?

Yıldız Tilbe'nin Son Halini Gördünüz mü?

yıldız tilbe yıldız tilbe haberleri yıldız tilbe resimleri Sevgili melekler, sesiyle, yorumuyla, besteleriyle ve mükemmel sözleriyle kalbimize taht kuran Yıldız Tilbe ne yazık ki garip kıyafetleri, hali ve tavrıyla sevenlerini her an şaşkınlığa düşürüyor. Yine saçlarında bir değişiklik yapan Tilbe, görenleri şaşkına çevirdi.. Popçu Tilbe'nin saçları magazin gazetelerinde olay oldu....
  4. Rüzgar Erkoçlar'ın Son Halini Gördünüz mü?

Rüzgar Erkoçlar'ın Son Halini Gördünüz mü?

rüzgar erkoçlar son hali, rüzgar erkoçlar bıyıklı sakallı, rüzgar erkoçlar haberleri Sevgili melekler, geçtiğimiz sene cinsiyet değiştirerek erkek olan Rüzgar Erkoçlar o dönem magazin basınını uzun süre işgal etmişti. Geçtiğimiz gün Bebek sahilinde bir araçta görüntülenen Erkoçların yeni hali herkesi şaşırttı. Sakalı bıyığı bırakan Erkoçlar, görenleri hayrete düşürdü...

Sayfayı Paylaş