son PİŞMANLIK fayda ETMEZMİŞ........

Oncelikle gecmis olsun canim,biraz dusun bakalim neler oluyor,hatalar nerede,kim kimi yanlis anliyor vs...degerlendir icinde guzelce,senin de yanlislarin hatalarin varsa cozmeye calis,esin de cozmeye calissin..biraz zaman gecsin guzelce konusun.Bu gunlerde,yani bu hayat sartlarinda hersey zor zaten,evlilikler bile zora giriyor,nedense is hayatindaki,ev hayatindaki vs butun olumsuzluklar evliligi etkiliyor.Once ic huzur olmali canim.Bunu ne yap ,et saglamaya calis,istersen bulundugunuz ortami degistirin ,bilmiyorum fakat en basi huzur olmali.Biz tasindik ve simdi hersey yolunda.Unutma tek sorun yasayan sen degilsin duzelir, fakat esinin yaptigi cok buyuk bir ayip,hic bir neden onu hakli gosteremez.Yinede cok fazla kafana takipta kendini yipratma canim.Elbet duzelir hatta eskisinden de iyi olur,biraz tavrini koy hatasini iyice anlasin.

saol canım tavrımı koycam zaten artık eski ben olmicam

ablacım gerçekten çok üzüldüm...Rabbim yardımcınız olsun... aile içinde herşey oluyor hem bak sonra pişman olmuş.. insan kızgınlık anında adam bile öldürebiliyor... az daha sabret güzel ablam.. dışarıdan söylemesi çok kolay belki ama bi yuva kolay kurulmuyor Allah bağışlasın dünyalar güzeli bi oğlun var sen daha iyi bilirsin ama önce onu düşün...Rabbim ileride pişman olacağın bir karar verdirmesin... dualarım seninle olacak...

mesaji mokurken tüylerim diken diken oldu erkekleri anlamak zor benim esimde öyle öfkesiyle hareket eder sonra pisman olur ama asla özürdilemez hic bisey yokmus gibi davranir buda beni daha cok üzer ama büyüklük sende kalsin oglun icin sabret o utansin yaptigindan utandir onu inan erkekler ve diger insanlar kötülüge karsilik olarak iyilik verenler karsisinda cok ezilirler esimden biliyorum allah yardimcin olsun canim mevlam görelim neyler neylerse güzel eyler

canım gülüm bunu okumamıştım ben ya .zamanında bizimmde eşimle tartışmalarımız çok oldu ama bana hiç vurmdı duvarları yumrukladı ama vuramaz bana çünki kıyamam ,insan sevdiğine vurabilir mi derdi.allahtan o günler yeni evliykendi ama canım okuyuncan valla çok kötü oldum bk bebeğiniz var tartıştığınızda alttan al bence bak tv yi kapatsan belki sana vurmayacaktı bebeğinizide huzursuz bir ortamda büyütmeyin canım allah yardımcın olsun bitanem çok üzüldüm

Canım arkadaşım benim çok üzüldüm bu olanlara.Ama ne diyeyim bilmiyorum ki.Biz de eşimle böyle atışırken bi anda kendimizi kaybedip birbirimizin canını acıtabiliyoruz.Hatta bi çok kez onu tırnaklamış ve kolunu bacağını kanatmışımdır ama bizimki yarı şaka yarı gerçek .Eşin olayı biraz abartmış bana göre ama hemencik bitirmek de çözüm değil ki bitanem.Bir de oğlun var üstelik.Yaşayan bilir tabi ama benim eşinin düzelmesini ummaktan başka yapabileceğim bişey yok sanırım.Allah yardımcın olsun meleğim....

teşekkür ederim arkadaşlar yorumlarınız ve fikirlriniz için o gün çok öfkeliydim onu affedemiodum hala da affedemiyom ama surat etmeyle soğuk durmayla bişey olmicanı anladım sonuçta ucunda oğlum var onunda etkilenmesini istemiyom
şu an dan itibaren hrseyi unutup tekrar baştan başlıyomuş gibi mücadele edicem düzeltmek içinnn

Sizin için gerçekten çok üzüldüm.Benim de sözlümde aynı durum var ama vurma boyutunda değil.Sinirlendiğinde hakaretvari sözler sarfeder.Sanırım ayrılmak yerine ciddi anlamda eşinizle konuşsanız daha ii olur.Bence ayrılmak en son yapılacak şeydir.En iisi siz eşinizi karşınıza alın ve bu noktaya nasıl geldiğinizi konuşun eski güzel günlerinizi düşünün.Bazen küçük bi nostalji ii gelebiliyor.Bir de siz oturup ilişkinizin artı ve eksilerini tartın bakın hangisi daha fazla kararınızı ondan sonra verin.Tüm ii dileklerimle umarım her şey gönlünüzce olur..

merhaba gul hanim simdi sizin durumunuz bana hic yabanci gelmiyor belki benden buyuksundur bilmiyorum ama ben 4 senelik evliyim ve inanki evliligimin ilk senesinde cicima ayi 2 hafta surdu ve cok siddet gordum en son hamileyken bir kac tokat yemistim ve ona o an demistim ki eger cocuguma birsey olursa affetmem asla diye kavgalarimiz oyle boyle degildi en son bi kez cok kotu dovduydu beni cocuk hastaydi doktora goturmustum ve eve gelince o bana kizmis konusmuyordu inatcidir biraz ben cocugun ilaclarini vermeye cabalarken o oturmus tv bakiyordu en sonunda yorgunluktan kizdim yardim et dedim o da etmeyince kizdim sen ne bicim babasin falan soyledim iste orda bana bi giristi yuzum morluklar icindeydi bunu anlatirken hala icim sizliyor ama hani derler ya 7sinde neyse 70inde de oyledir yalan ben 2.5 senedir siddet gormedim kavga ediyoruz tabi ama dokunmuyor zaten cok pisman sen affet ama ona belli ettirme sakin biraz burnu surtunsun ama cocuk var isin icinde dedigin gibi benim sana diyecegim su ki cok oluyor bu tur olaylar ama insanlar degisebiliyor ben esimi hala cok seviyorum o da beni ve suan bana olmadigi kadar daha cok ilgi gosterir aradan seneler gecmis hala pismanlik duyuyor ve bu da benim elimde koz oldu ;):laugh::meçhul:
umarim duzelirsiniz sizin icin dua edecem sakin ama sakin bosanmayi dusunme aklindan bile gecmesin cunku yuva yikmak kolay yuva kurmak zordur canim benim

merhaba gul hanim simdi sizin durumunuz bana hic yabanci gelmiyor belki benden buyuksundur bilmiyorum ama ben 4 senelik evliyim ve inanki evliligimin ilk senesinde cicima ayi 2 hafta surdu ve cok siddet gordum en son hamileyken bir kac tokat yemistim ve ona o an demistim ki eger cocuguma birsey olursa affetmem asla diye kavgalarimiz oyle boyle degildi en son bi kez cok kotu dovduydu beni cocuk hastaydi doktora goturmustum ve eve gelince o bana kizmis konusmuyordu inatcidir biraz ben cocugun ilaclarini vermeye cabalarken o oturmus tv bakiyordu en sonunda yorgunluktan kizdim yardim et dedim o da etmeyince kizdim sen ne bicim babasin falan soyledim iste orda bana bi giristi yuzum morluklar icindeydi bunu anlatirken hala icim sizliyor ama hani derler ya 7sinde neyse 70inde de oyledir yalan ben 2.5 senedir siddet gormedim kavga ediyoruz tabi ama dokunmuyor zaten cok pisman sen affet ama ona belli ettirme sakin biraz burnu surtunsun ama cocuk var isin icinde dedigin gibi benim sana diyecegim su ki cok oluyor bu tur olaylar ama insanlar degisebiliyor ben esimi hala cok seviyorum o da beni ve suan bana olmadigi kadar daha cok ilgi gosterir aradan seneler gecmis hala pismanlik duyuyor ve bu da benim elimde koz oldu ;):laugh::meçhul:
umarim duzelirsiniz sizin icin dua edecem sakin ama sakin bosanmayi dusunme aklindan bile gecmesin cunku yuva yikmak kolay yuva kurmak zordur canim benim

saol canım benim çok şiddet gördüm diyemem ama lafları ve davranışları zoruma gidiyo bide banim ki bağırı çağırı 10 dk sonra unutur hani bi özür falan dileyeyim demez bende bunu istiyom şimdi iyi sanki hiç bişey olmamış gibi davranıyo
şu an eşim gececi ve sabah 8.30 da işten geldi ve ilk kez içindn gelerk kendi öptü ve şasırdım
boşanmayı düşünmedim değil ama oğlum var yapamam onu ne babadan ne de anneden mahrum etmek istemem

saol canım benim çok şiddet gördüm diyemem ama lafları ve davranışları zoruma gidiyo bide banim ki bağırı çağırı 10 dk sonra unutur hani bi özür falan dileyeyim demez bende bunu istiyom şimdi iyi sanki hiç bişey olmamış gibi davranıyo
şu an eşim gececi ve sabah 8.30 da işten geldi ve ilk kez içindn gelerk kendi öptü ve şasırdım
boşanmayı düşünmedim değil ama oğlum var yapamam onu ne babadan ne de anneden mahrum etmek istemem

canim benim bunlar zaten pismanligin isaretleri dir benim esim de hic ama hic ozur dilemedi ama belli etirmesi yeterli benim icin pisman oldugunu gormen yeterli erkeklerin huyunda ozur dilemek yoktur kolay kolay hani benim esim hic yapmadigi icin ama haksiz oldugu zaman bile bakti olmuyor susuyor o an anliyorum zaten ozur dilemez eh hani derler ya erkeklik gururu onun gibi bise hosuma gitmesede gercek bu canim ama optugune sevindim gercekten benimki en son kavgamizda gece bana oyle bir sarildi ki sanki beni kaybedecegini anlamis gibi korktu sevindim canim fazla taviz verme ama cok inat etme eger esini seviyorsan cunku bir tokat veya dayak siddet sevgiyi bi anda silip atmaz icinde o icindeki sadece sinir ve ofkedir ve o ofkeyle kalkarsan zararla oturursun bu da bi gercek

Geri