1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.301
    Ödül Puanları:
    113

***son sahne***

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

***son sahne*** konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Grup Düş - Son Sahne

Grup Düş - Son Sahne

Madem ayrılık var birazdan Durma söyle bana bittiğini söyle Madem bu son bakışmalar seninle Durma söyle hadi elveda de Son dakikalar son bakışmalar Geçiyor gözlerimizden Bırak kendini çok özel bu gece Ayrılık var seninle oyun bitiyor bu gece Bırak kendini son yıldızız seninle Tut biraz ellerimi bu son saniye (sahne) Bugün yine güneş doğacak Ama sensiz parlayacak Beni ısıtmayacak Sokaklar...
  2. SoN SaHNe..

SoN SaHNe..

SoN SaHNe.. Artık seni başka kokulara başka kollara bırakıyorum. O kadar yakıp yıkmışlığın varken hayallerimi; seni ait olmadığın düşlerimden çıkarıyorum. Masallar şehrini kendi ellerimle yaktım! Küllerini yolluyorum şimdi sana gözyaşlarımla... Zor oldu evet ağladım belki canım yandı ama anladım! Meğer masallar şehrinde hep yalnızmışım meğer yaktığım hayallerimmiş. Oysa ne çok...
  3. Erkek bebek odasın da son trendler

Erkek bebek odasın da son trendler

erkek bebek odası, bebek odası modelleri, erkek bebek odaları, modern bebek odaları ile sizlerleyiz. Bebekler daha doğmadan onlar için hazırlık yapılmaya başlanır ve cinsiyetin kesinleşmesinden sonra bu hazırlıklar renklere göre farklılıklar gösterir. Genellikle kız bebekler için pembe, erkek bebekler için de mavi renkler tercih edilir. Bunun yanın da her ikisinin de ortak kullanabileceği...

Sayfayı Paylaş