Son Yöntem Çıtırdama Teknolojisi İle Zayıflayın!

MeLOo

MeLOo

Daimi Üye
Üye
Son Yöntem Çıtırdama Teknolojisi İle Zayıflayın!gorsel6.jpg

Slim Crackle Foam (Çıtırdayan Zayıflatıcı Köpük)
, portakal kabuğu görüntüsüne sahip olan cildi sıkılaştırıp pürüzsüz hale getirmeye yardımcı olur.

Neredeyse bütün kadınlar yaşamlarının herhangi bir evresinde selülit sorunu yaşamaktadır. Aslında 20 yaşın üzerindeki kadınların %95'in de bu sorun görülmektedir. Selülit; modeller, dansçılar, sporcular ve doğuştan ince olan kadınlarda bile belirli bir süre sonra kendini göstermektedir. Selülitten bahsettiğimizde çoğumuz dıştan bakıldığı zaman kötü bir görüntü oluşturan portakal kabuğu görüntüsünden bahsederiz.
Ancak, Slim Crackle Foam (Çıtırdayan Zayıflatıcı Köpük) bu çirkin cilt durumuna yalnızca bir çözüm değildir, aynı zamanda basen çevresinide zayıflattığı, fazladan bir incelme ve şekillenme etkisi yarattığı klinik olarak da kanıtlanmıştır.


gorsel7.jpg

Slimming Soap (Zayıflama ve Selülit Sabunu)
içeriğindeki su yosunu özü cilde kolayca nüfuz eder. Sabun, yağları ve proteini parçalamanın yanında deri altındaki yağı atar, kan dolaşımını ve metabolizma hızını artırır. Cildin yumuşaklığını ve pürüzsüzlüğünü artırarak, vücudu güzelleştirir.

Zayıflama ve Selülit Sabunu deniz yosunu özünden yapılmıştır. Deniz yosununun iyileştirici ve zayıflatıcı özellikleri Çin'de dört yüzyılı aşkın bir süredir bilinmektedir. Eski çağlarda Çinli kadınlar deniz yosununu banyolarında kilo kontrolü için kullanmışlardır ve Çin'de yapılan birçok sağlık araştırması yağları azaltmanın ve yağ birikimini engellemenin yanı sıra, deniz yosununun tansiyonu ve kolesterolü düşürmeye de yardımcı olduğunu göstermiştir. Japonya'da yapılan araştırmada, deniz yosununun insanlarda yağ birikimini yakmaya yardımcı olduğunu göstermiştir.

Uyarılar:

Hamile bayanların kullanması önerilmez.

Fiyatı:1 set bodyslim 129 TL
 

Benzer İçerikler

Üst