Etiketler:
 1. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

  Son Zamanlarda Twitterda En Çok Konuşulan Konular

  Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  Twitter'da En Çok Konuşulanlar Neler Twitter'da En Çok Konuşulan OLaylar  İnternet kullanımının yaygınlaşması ve sosyal paylaşım ağlarına gösterilen ilgi sayesinde herşeyimiz ortalara döküldü melekler. Bu fırsatı verimli ve mantıklı bir şekilde değerlendirenler olduğu gibi cılkını çıkaranlar da fazlasıyla mevcut. Facebookun ardından hayli ilgi görmeye başlayan twitter da bu garipliklerin en çok yaşandığı paylaşım yeri. Milyonlarca üyesi olan twitterda son günlerde bakın en çok hangi konular konuşuluyormuş...

  < Konu Resmi..>  Twitter’da en çok konuşulan Fenerbahçe Klubü başkanı Aziz Yıldırım’ın futbolda yürütülen şike iddiaları üzerine soruşturma kapsamına alınması oldu.
  Twitter’da en çok konuşulan gündem haline geldi. Twitter üzerinden çokça yardım kampanyaları düzenlendi ve Van Depremi için birçok kuruluş özel Twitter hesabı açıp kişilerin yardımlarını toplama tweetleri attı.

  Twitter’da en çok konuşulan teknoloji listesi de aşağıdaki gibi devam etmekte

  iPad
  iPhone
  Nintendo 3DS
  Mortal Kombat
  iPod

  Twitturk açıklamasına göre de Türkiye’de en çok konuşulan kişiler ve olaylar:

  Hilal Cebeci
  Panpiş” denilen bir söylemi kendi fotoğraflarıyla takipçileriyle paylaşan Hilal Cebeci “panpiş”lerinin ön planda olduğu fotoğraflarıyla ve “panpiş” içerikli cümleleriyle Twitter gündemine adeta bomba gibi düştü. Bu sayede Twitter’da bir çok takipçi kazanan ünlü yıldız Twitter’da en çok konuşulan kişi haline geldi.

  Erol Köse
  Twitter hesabı sayesinde eleştirilerini ya da gönderi yapmak istediği mevzuları kolayca paylaşan Erol Köse sivri diliyle birlikte insanların dikkatini çokça çekmeyi başardı. Bu sayede Twitter’da en çok konuşulan 2. ünlü kişi olmayı başardı.

  Okan Bayülgen
  Twitter üzerinden Erol Köse gibi çokça polemiğe giren Okan Bayülgen’in yeni ekibini Twitter’dan topladığı da bir ara gündemi oldukça meşgul etmişti. Ayrıca Okan Bayülgen yeni Twitter hesabınıda TV üzerinden duyurmuştu. Ekşi Sözlükçüler çalışma koşullarından şikâyetçi olup istifa edince de Okan Bayülgen, Allahcc, Burusvilis, Stivmakkuin, Herbokubileandam ve CeriLevis gibi Twitter fenomenlerini transfer etmek için harekete geçti. Bu tarz adımları ile birlikte de adından çokça söz ettiren Bayülgen Türkiye’de Twitter’da en çok konuşan 3. ünlü olmayı başarmış bulunmakta.

  Twitter’da en çok konuşulan olaylar listesi de aşağıdaki gibi devam etmekte

  Terör Olayları
  Ekonomik Kriz
  Bedelli Askerlik
  İnternet Filtresi
  Atanamayan Öğretmenler
  Çılgın Proje

  Sosya Mobilite Evreni

  2011 yılının sonlarına doğru Ekim ayında kurulan SosyaMobilite Evreni, daha 3 aylık yayın hayatında kaliteli isimlerle e-Röportaj yapma şansına erişti ve 2011 Turkcell Blog Ödülleri yarışmasının ilk aşaması olan halk oylamasında Reklam ve Pazarlama kategorisinde ilk 10′a kalarak takipçileri sayesinde final aşamasına geçme şansına erişti.

  3500 takipçiye yaklaşan Facebook Fan Sayfasıyla ve Twitter hesabıyla da takipçileriyle her zaman iletişimde kalan SosyaMobilite Evreni yarattığı kendi Evreni’yle birlikte takipçileri sayesinde hızla büyüme aşamasında…


  Twitter’da en çok konuşulan Türk ünlüler listesi de aşağıdaki gibi devam etmekte

  Nihat Doğan
  Cüneyt Özdemir
  Murat Boz
  Melih Gökçek
  Ahmet Hakan
  Doğuş
  Pucca


   
Son Zamanlarda Twitterda En Çok Konuşulan Konular konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. son zamanların en çok konuşulan ismi Yusuf Güney resimleri

  son zamanların en çok konuşulan ismi Yusuf Güney resimleri

  yusuf güneyin ailesi yusuf güney güney ve ailesi aile resimleri son zamanlarda yıldızı iyice parlayanlardan birisi şüphesiz Yusuf Güney. Rafet El Roman'ın bir konser sırasında keşfettiği yakışıklı yıldız önüne çıkan bu fırsatı en güzel şekilde değerlendiren ender kişilerden.Kısa sürede müzik dünyasında adını duyurduğu gibi genç kızların kalbindede yer almayı başardı:)
 2. Ocak Ayının En Çok Konuşulan İSimleri

  Ocak Ayının En Çok Konuşulan İSimleri

  12 ayın isimleri Bakalım Ocak ayında en çok hangi isimleri duymuşuz :tik: MEDYA TAKİP MERKEZİ’NİN (MTM), MAGAZİN DÜNYASININ NABZINI TUTTUĞU, “AYIN MEDYA GÜNDEMİ” SONUÇLARINA GÖRE, 2010 YILINDA, TÜRKİYE’NİN EN ÇOK KONUŞULAN İSİMLERİ LİSTESİNDE ÖNEMLİ DEĞİŞİKLİKLER YAŞANDI.Listenin müdavimleri, yerlerini sürpriz isimlere bıraktı. Listenin dikkat çeken isimleri ise Kenan İmirzalıoğlu, Nil...
 3. Dünyada en çok konuşulan dillerin sıralaması

  Dünyada en çok konuşulan dillerin sıralaması

  Dünyada En Çok Konuşulan Dillerin Sıralaması Dünyada en çok konuşulan dillerin sıralaması Dünyanın en çok konuşulan dili; 1 milyar 51 milyonluk kitle ile Çince'nin Mandarin dilidir. Diğer en çok konuşulan diller ve konuşuldukları coğrafyalar ise şu şekilde: Anadiller göz önüne alınarak yapılan bir sıralamadır. 1. Mandarin 1 milyar 51 milyon (Çin, Malezya, Tayvan) 2. İngilizce 510 milyon...
 4. Twitterda En Çok Takip Edilenler kimler?

  Twitterda En Çok Takip Edilenler kimler?

  Günümüzün en meşhur sosyal paylaşım sitelerinden biri olan Twitter da nedense ünlüler daha çok takip ediliyor ve ben merak ettim acaba Twitterda En Çok Takip Edilen ünlüler kimler?
 5. Dünyanın En Çok Konuşulan 8.Dizisi Medcezir!

  Dünyanın En Çok Konuşulan 8.Dizisi Medcezir!

  medcezir hakkında, medcezir dizisi, medcezir dizisi hakkında Sevgili melekler, ülkemizin sosyal medyada en çok konuşulan dizisi olan Medcezir, bu başarısını dünya çapında da gösterdi. Dünyada facebookta en çok konuşulan diziler sıralamasına da giren Medcezir, 8. oldu. İşte detaylar... Star TV’de Cuma akşamları yayınlanan 'Medcezir', 'Doctor Who', 'Game of Thrones', 'Dexter, Grey's...

Sayfayı Paylaş