1. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    198
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...

sonbahar kazak modelleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında FiRaRi_MeLeK tarafından paylaşıldı.

kazak örnekleri, sonbahar kazak modelleri, kazak ve hırka modelleri, kış geldi havalar soğudu dolaplarda kışlık kazaklar,hırkalar yerlerini aldılar,geçen yıldan kalan kazaklar yerine yeni kazak , hırka almak isteyenler sonbahar kazak,hırka modellerini konumuzda bula bilirler.Paylaştığımız kazak,hırka modellerini tamamlamak için Park Bravo kış aksesuarlarından size,seçtiğiniz modele uygun kış aksesuarlarına baka bilirsiniz

Son düzenleme: 9 Kasım 2011
    sema aytekin bunu beğendi.
sonbahar kazak modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yarasa kollu kazak modeli

Yarasa kollu kazak modeli

yarasa kollu kazak modelleri yarasa kol kazak modelleri kol örgü kollu örgüler
  2. Yeşil çiçekli kazak modeli

Yeşil çiçekli kazak modeli

anchor örgü modelleri çiçekli kazak modelleri anchor truva ançhor kazak iplikleri Beden : 36-38. Büyük beden ölçüleri parantez içindedir. Malzemeler: ANCHOR “Truva” El Örgü İpliği. (%80 Polyakrilik,%20Yûnı Yaklaşık 600 gr 1703 Yeşil Yaklaşık 100 gr. 700 San 5 numara 1 çift örgü şişi. Kullanılan Örgüler : Ters örgü - Düz örgü Ölçü : 19 ilmek - 24 sıra = 10×10 cm. UYGULAMA Kazak : Yeşil...
  3. Yapılışıyla bir kazak modeli

Yapılışıyla bir kazak modeli

Beden: 38 Malzemeler: ANCHOR “İndigo” El Örgü İpliği. (%50 Pûlyakrilik, %50 Pamuk) Yaklaşık 500 gr.# 010 Mavi 4 numara 1 çift örgü şişi. Kullanılan Örgüler: Düz örgü - Ters örgü Ölçü: 22 ilmek - 28 sıra = 10×10 cm. UYGULAMA Arka : Örgü şişine 99 ilmek atın. 1. sırada 1 ilmek düz, 2 ilmek ters örgü düzeninde örerek sırayı tamamlayın. Sonraki sıralar aynı örgü düzeninde 11 sıra örün. 12....
  4. 2011 sonbahar kazak ve elbise modelleri

2011 sonbahar kazak ve elbise modelleri

Sonbaharı bu kazak ve elbiselerle geçirmek istermisiniz melekler vitrinlerden inmek binmeyen bu kazak ve elbiseleri sizlere sunuyorum
  5. Sonbahar kış kazak modelleri ( örgü )

Sonbahar kış kazak modelleri ( örgü )

2012 model örgüden yapılmış kış ayında giyebileceğimiz değişik kazak modelleri arıyorum kızlar. Örgüden yapılmış olması yeterli. Bir kazak alacağım ve ben tam olarak karar verebilmiş değilim. Modelleri bekliyorum.
Etiketler:

Sayfayı Paylaş