Sonbahar-Kış Makyajı 2013-2014 Nasıl Olacak?

TİTAN

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Sonbahar-Kış Makyajı 2013-2014 Nasıl Olacak?
2014 kış makyajı, 2013-2014 sonbah kış makyajı, makyaj trendleri 2013-2104



Sevgili melekler, makyaj modasının takip edenlerdenseniz,, doğru yerdesiniz. 2013-2014 sonbahar kış makyaj trendlerini tanıtacağımız bu konumuzda bu kışın moda renklerinden bahsedecek, bazı tavsiyelerde bulunacağız sizlere...


2014-makyaj-2.jpg


Bu kış Makyajımızda Gözler yine ön planda bu yüzden su geçirmez göz kalemlerinizi şimdiden almaya başalayın, ıslak ve vahşi bir kış makyajı yapmak istemiyorsanız çok iyi su geçirmeyen kalemlerinizin olması şart.

Eğer günün sonuna kadar göz makyajının kalmasını istiyorsanız kaliteli bir eyeliner kullanmalısınız.Eyelinerın göz altınıza bulaşıp akmaması için göz altınıza bir kapatıcı uygulayın, sizin için iyi bir bariyer oluşturacaktır.Daha profosyone kış makyajınız için Eyeliner ve Göz kalemlerinizi kaliteli ve suya dayanıklı seçmeyi ihmal etmeyin.


2014-makyaj-1.jpg


Renkli gölgeli göz makyajları yine 2014 yılın en moda makyaj trendlerinden gölgeli göz makyajınız ile gözleriniz daha etkili ve büyüleyici olacak.Gölge için seçtiğiniz renkler , turuncu kırmızı, kahverengi, yeşil, mor, lila gibi karışımlarla daha canlı ve havalı bakışlara ulaşmanız garanti. Renkli ve canlı renkler 2014 kışının en moda makyaj trendlerinden. Bu yıl gözlerde ışıltılı parlak ve buğulu göz makyajıda sıkça rastlayabilceğiniz makyaj trendleri arasında.

Kırmızı ve canlı dudaklar 2014 makyaj trendlerinin bir numarasını çekiyor.Narçiçeği, şarap kırmızısı, kırmızı, fuşya, mürdüm gibi canlı renkleriniz ile dudaklarınıza çekicilik ve romantik bir hava katabilirsiniz bu kış…
 
Üst