Sonbahar Modası Nasıl Olacak

PaSikA

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Sonbahar Modası Nasıl Olacak
Sonbaharın ilk günlerinde yeni sezon tasarımlar vitrinleri süslemeye başladı. Yeni sezonda kloş etek, blazer ceket, baskılı elbise, fırfırlı bir üst ve örgü hırkalar çok moda..

Baskılı elbiseler çok moda

Elbiselerin hakimiyeti devam ediyor. Arkamızda bırakmaya hazırlandığımız yaz aylarında olduğu gibi, önümüzdeki sonbahar da elbiselerde çiçek ve desen modası hakimiyetini sürdürüyor. Sürrealist bir tabloyu andıran bu elbiseleri bir trençkot ya da kısa bir kot ceketle tamamlayabilirsiniz.

Fırfırın etkisi sürüyor
Fırfır size fazla hanım hanımcık geliyor olabilir ama ne yapalım, bu sonbahar her yerde fırfır var! Özellikle gömlek ve bluzlarda bu moda sıkça karşımıza çıkacak. Fırfırlı üstlerinizi en iyi tamamlayan alt ise; jean olacak.

Diz boyu kloş etekler

Sonbahar modasında tam size göre bir trend var; Kloş etek! Özellikle diz boyu olan kloş etekler, bu sonbahar kadınların vazgeçilmez kıyafetlerinden biri olacak. Tek renk veya desenli kloş eteğinizin üstüne giyeceğiniz bir hırka ya da kısa bir ceketle, siz de modayı takip edebilirsiniz.

Blazer ceket

Önümüzdeki sezonun trendleri arasında yer alan boyu uzun, vatkalı blazer ceketinizin dar kesim olmasına ve üzerinize tam oturmasına dikkat edin. Unutmayın; bu moda iş hayatınızda çok işinize yarayacak!

Örgü
El örgüsü, bu sonbahar inanılmaz moda! Yeni sezon için gardırobunuza alacağınız hırka ve kazakların mutlaka el örgüsü havasını taşımasına dikkat edin. Örgü kıyafetlerinizi jean pantolonlar, etekler ve elbiselerle rahatlıkla kullanabileceğinizi de aklınızdan çıkarmayın.
 

Benzer İçerikler

*MeleK*
Cevaplar
1
Görüntüleme
1K
MEÇHUL
MEÇHUL
dort_yapraklı_yonca
Cevaplar
0
Görüntüleme
718
dort_yapraklı_yonca
dort_yapraklı_yonca
*MeleK*
Cevaplar
6
Görüntüleme
3K
$ul€
$ul€
Üst