Sonbahar'da 2017 ile gelen yeni ev trendleri

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
Sonbahar'da 2017 ile gelen yeni ev trendleri
Sonbahar mevsimi pek çok kişide hüznün ifadesini canlı tutmaktadır. Ev dekorasyonu yaparken sonbahar dönemi adına gerçekleştireceğiniz değişimlerde de bu hüzün kimi zaman oda ortamlarına adapte edilebilmektedir. Bazen renklerle, bazen dekoratif biblo seçenekleri ile bazense ise sonbaharı anımsatıcı imgeler ile sonbahar havası odalarda etkisini gösterebilir. 2017 sezonu için sonbahar da yepyeni alternatif fikirler ile ev dekorasyonunuzda yenilik arzulayanlardansanız sizler için aşağıya titizlikle eklemiş olduğum resim galerisine göz atma fikrinden faydalanabilirsiniz.
2017-kis-dekorasyon-renkleri.jpg

sonbahar ve kışa hazırlık olan üst resimdeki renkli kırlentler şark odanızda, çocuk odası ya da oturma odasında renk bütünlüğü elde edebileceğiniz koltuk takımlarınızda son derece kaliteli görünümler yakalamanıza destek olabilecek dekoratiflikleri oluşturmanıza yardımcı olabilir.
2017-sonbahar-dekorasyon-renkleri.jpg

Duvar dekorasyonu sonbahar fikirleri 2017 için üstteki gibi son derece göz alıcı değişimler adına seçimlerde bulunma fırsatını değerlendirmeye bakabilirsiniz.

image-4.jpeg


Zamanı geçen bahçe dekorasyonu sonbahar dekoratiflikleri 2017 de tercih edilebilecek bir alternatif olan üstteki farklı görünümler de evinize uyumluluk sağladığı sürece gerçekleştirebileceğiniz uygulamalar arasında yer alabileceklerdendir.

sonbahar-ev-dekorasyonu.jpg
 
Geri
Üst