Soner Arıca "Başka İklimin Çiçekleri" Albümü Tanıtımı 2013

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Soner Arıca "Başka İklimin Çiçekleri" Albümü Tanıtımı 2013
soner arıca soner arıca yeni albüm soner arıca haberleri

Sevgili melekler, üç yılaradan sonra yepyeni bir albümle sevenleriyle buluşan Soner Arıca, "Başka İklimin Çiçekleri" adını verdiği yeni albümüyle müzik marketlerdeki yerini alan Soner Arıca'nın bu albümünde İbrahim Erkal'ın eski parçalarından "Dönemem" parçasının yeni bir düzenlemesi de bulunuyor.

< Konu Resmi..>

Albümde iki farklı versiyonu ile yer alan ve çıkış şarkısı olan "Oyalayamam" Soner Arıca imzası taşıyor. 10 şarkıdan oluşan albümde Soner Arıca'nın yanı sıra Sezgin Gezgin ve Evrim Dökme'nin besteleri de var. Düzenlemeler Sezgin Gezgin, Tansen Doğanay ve Erhan Tekyıldız'a ait.
Dava

Söz & Müzik: Soner Arıca Dokunmayın
Söz: Soner Arıca Müzik: Sezgin Gezgin
Sensiz Bu Yaz
Söz: Gönül Şen & Median Müzik Edisyon Müzik: Özkan Turgay
Sonbahar
Söz: Soner Arıca Müzik: Sezgin Gezgin & Soner Arıca
Oyalayamam
Söz & Müzik: Soner Arıca
Razıydım
Söz: Soner Arıca Müzik: Evrim Dökme
Dönemem
Söz & Müzik: İbrahim Erkal
Gönderiyorum
Başka İklimin Çiçekleri (Akustik)
Zor (Düet: İzel)
Sensiz Bu Yaz (Akustik)
Başka İklimin Çiçekleri
Oyalayamam (2.Versiyon)

Soner Arıca - Ağla Gönlüm hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Soner Arıca-Sevilmeden sevmek varya Soner Arıca-Sevilmeden sevmek varya
sevilmeden sevmek varya akor sevilmeden sevmek varya o daha beter akor Git hadi git ciğerim yanıyor Son gece bu, beni sevsen ne olur Kim saracak beni kim sevecek Dur dokunma yüreğim acıyor Sevme beni sevdalardan vurgunlar yedim Bana çok gördüğün...
S-T Harfli Şarkılar 2
Soner Arıca rekor kırdı Soner Arıca rekor kırdı
soner arıca nerde sahne alıyor soner arıca nerde çıkıyor nerede çıkıyor nerede sahne alıyor Sahne Rekoru Kırdı Pop Müziğin Sevilen Sesi Soner Arıca Tam Üç Yıldır Boğaziçi Peysage Restaurant'ta Sahne Alıyor. POP MÜZİĞİN SEVİLEN SESİ SONER...
Guinnes Rekorları 2
Soner Arıca - Deniz Gözlüm - Akor Soner Arıca - Deniz Gözlüm - Akor
deniz gözlüm akor deniz gözlüm benim akor ilk değilsen bile son aşkım olup kal notaları ilk değilsen bile Em F Em İlk değilsen bile son aşkım olup kal Em F Em Senden öncesini yaşamadım sayarım Am G F G Böyle bir aşka...
Akor-Tab-Nota 0
Soner Arıca - Adın Bahardı Soner Arıca - Adın Bahardı
Kente yanlızlık gelirdi sen uyuyunca Yüzümde mevsim değişirdi uyandığında Bilmezdin gizliden seni sevdiğimi Aşkın içimde solardı adın bahardı Eteğini koştururdun sokağımızda Sokak sus pus olur sana bakardı Bilmezdin gizliden izlediğimi...
S-T Harfli Şarkılar 0
Soner Arıca - Ağla Gönlüm Soner Arıca - Ağla Gönlüm
Tutunup inandığın sevda Bir gün giderse ocağından Sancını büyütme ağla Ağla da kendini bırakma Yıkılma ruhum sakın yılma Mırıldan şarkını diren acıya Bir parçan kalsın bu son yolcuda Ağla ağla Ağla ey gönlüm ağla Utanma ağlamaktan Her damlanın...
S-T Harfli Şarkılar 0