gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Soner Arıca - Yüreğim Üşüyor

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Ellerimi al tut, saçlarımı sev Gözlerime bak yeniden
    Sev ki ısınsın yüreğim üşüyor
    Bu beden senin dilersen

Bir sana yandım yine sende ölürüm
    Yolda bir iz bırak ben o yolda yürürüm
    Ben sana yandım yine senle ölürüm
    Yolun alev olsa ben senle yürürüm

Kal da bahar olsun, sen güneşim ol

Kollarına sar yeniden Gitme uzağa yüreğim üşüyor
    Bu yaşam senin dilersen

Soner Arıca - Yüreğim Üşüyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Soner Arıca - Devlerin Aşkı

Soner Arıca - Devlerin Aşkı

soner arıca devlerin aşkı büyük olur devlerin aşkı büyük olur soner arıca yaşadığım aşkların en güzeli sendin akor mekani butun kapilari acilacak gonlumun bu gece hayat film gibi akip gider gozlerimin onunde yasadigim asklarin en guzeli sendin [Nakarat] devlerin aski gibi buyuktu bizim askimiz unutamadim seni avutamadim bu kalbi butun kapilari acilacak gonlumun bu gece hayat film gibi akip...
  2. Soner Arıca - Candan Sev

Soner Arıca - Candan Sev

Olsun istedim olmadı düşlerim Bir hain güzele heba gitti ömür Güldüm olmadı öldüm yetmedi Sineye çektim sığmadı yerine gönül Sefer ettim yollarına Erdim her bir arzusuna Nail oldum sözlerine Doymadı gözü gönlü doymadı ah Hak mı bu Tanrı'dan reva mı söyle Gel gör gir içime tanı beni artık Candan sev beni Olsun istedim gün yüzü görmedim Umursuz güzele heba gitti ömür Sefa ne bilmedim...
  3. Soner Arıca - Bitti

Soner Arıca - Bitti

Dururmu sanki (bu) dünya Sen terk edince Ölürüm sanman hata Bu kaçıncı son veda Yalandın sen yalan Söylenip yaşanan Gerçeğin görününce Geçmişimde yok olan Beni düşünme bitti Aldığım son kararla Bitti sonunda hepsi Silindi her hatıra Bir yanım senin olsa da Hikaye bu ya beni düşünme Bu yalnızlık nasıl birde sen anla Senleyken bile sensiz gibiydim ben bu aşkta Sırayla bu sırayla Beyazda...
  4. Soner Arıca - Beni Anlamadın

Soner Arıca - Beni Anlamadın

Üzerimden yağmur yüklü bulutlar geçti Gittiğin günü tarihe böyle kaydettim Gün değil ki, sanki bin yıl, bin asır geçti Ben aslında bu oyunu baştan kaybettim Bilmedi kimse içimi yakanı Beni ben yapan yanımı alıp ta kaçanı Anlamadın sende beni anlamadın Hani kabusu olurdun beni ağlatanın Beni anlamadın ki bir gün anladım sandın Başka bir yüz, başka ruhla beni aldattın En özeldin, en güzeldin...
  5. Soner Arıca - Bahar Gelecek

Soner Arıca - Bahar Gelecek

Unut bırakıp da gidenleri Belki böyle bitmeliydi Göz yaşlarına değer miydi Aşk kapkara bir hançerdi Yaram hala iyileşmedi Bak nasıl derin izler Dirilip düştüm yollara Sana ulaştım en sonunda Öyle yitip gitmiyor sevda Ağlama bebek Hüzün bitecek Kanatlanacak yüreğin Bahar gelecek Kendini düşürdün bu derde Sevdiğin bak başka yerde Kimbilir hangi alemde Aşk cennetin öbür yarısı Anılar bugün kalp...

Sayfayı Paylaş