sonsuza dek beni sever misin?

CaRiZmA

Vip Melek
Üye
sonsuza dek beni sever misin?
Benimle “ev”lenir misin? Hani içi çeyizliklerle dolumutfağı pancurluoturma odası olansalonunda misafir ağırlananyatak odası sabah sessizgece gürültülü olanbanyosunda şarkılar mırıldanılanbazen kahkahalar yükselen bir evdebenimle “ev”lenir misin?
Benimle “ev”lenir misin? Hani iyi ve kötü gündeaşk bizi ayırana kadarkar etrafı güzelleştirmişkenve ben şu an battaniyenin altında olmak isterkensıcak bir bardak çay eşliğinde çizgi film izlemek isterken elimde bir parça çikolatayla benimle “ev”lenir misin?

Benimle “ev”lenir misin? Hani benim tüm huysuzluğumatüm kıskançlığıma rağmenaynı evin içinde evle benlehuysuzluğumlakıskançlığımla bir olupbana katlanabilir misin?

Benimle “ev”lenir misin? Biz bir “ev” olabilir miyiz seninle? Hani “yuva” gibi bişey…Hani içi sıcakdışı soğukyazları ılıkkışları sıcakAkdeniz iklimi gibi birşey…

Benimle “ev”lenir misin? Geceleri korkupyataktan fırladığımdakorkmamamı söylemek için yanımda olur musun?Canım su istediğinde söylenmeden kalkıp bana bir bardak su getirmek içinsıcak yatağından çıkar mısın?Karnım gecenin bir vakti acıktığındabu saatte yemek yemenin beni şişmanlatacağını söylemeden bana kepek ekmeğine bir sandviç hazırlayıpiçim ferah yememi sağlar mısın?

Benimle “ev”lenir misin? Kilo aldığımda bilebeni dünyanın en güzel kadını addedipyatakta aynı şekilde sever misin? Rejim yapmak istediğimde haftasonu uykundan erken kalkıpbenimle yürüyüşe gelipdönüşte de benimle portakal suyu içer misin? Eve döndüğümüzde banyoya önce benim girmemiçünkü terin üzerimde kuruyup hasta olmamı istediğini söyler misin?

Benimle “ev”lenir misin? Hani zor geçen bir günden sonraeve geldiğimde yemek yapmak istemiyorsa canımsadece pizza yemeğe razı olupçayı bile sen yapmaya kalkar mısın?Ve beni dizlerine yatırıp herşeyin düzeleceğinikimsenin beni yıldıramayacağını söyleyerek saçlarımla oynar mısın?

Benimle gerçekten “ev”lenir misin? Kooperatif taksitlerine giriparaba almak için bankadan benimle birlikte kredi alır mısın? Haftasonlarını sadece arabamız olacak diye girdiğimiz taksit yüzünden evde geçirdiğimiz için surat asmadanvcd seyredipsevişerek geçirir misin?

Ve ben bir gün bu “ev” den sıkıldığımdabenimle çok uzak bir yere sorgusuz sualsiz gelir misin?

Ve ben bir sabah doğan güne gülümseyemeden başka bir hayata gidersemardımdan sonsuza dek beni sever misin?..

alinti

Geri