Sonu gelmeyen hikayesin..!!

su

Yeni Üye
Üye
Sonu gelmeyen hikayesin..!!
İçimde kendıme bile anlatamadıgım içinden cıkamadıgımm bu şey neydı benı kemırıyordu gün geçtikce yasandı ve bitti dıyemıyorum sankı hala bır umudum var ona karşı, sankı herşey birden bitticek ve onun yanında bulucam kendımı bunu düşünmekten nefret edıyorum ama gözlerinde kendımı görüyorum belkı yanlış göruyorum yoktum belkı ben öyle görmek istiyorum..!!başkası vardı hayattında parmagında yuzugu benım parmagımda başkasının yüzügü vardı hayat ne acımasızdı..!!!!
Galiba bana bakan gözleri benim değildi artık!!!
İnsanlar ne yaşarlarsa yaşasınlar hiçbir önemi yokmuş; Anladım!!!
Bir hatayla tüm doğrular silinirmiş; Öğrendim!!!
Hiçbir zaman hiç kimseye güvenilmezmiş; Farkına vardım!!!

Eee... Bunları öğrendim de ne geçti elime? Sadece bir ömür içimde taşıyacağım bir hüzün ve kırgınlık kaldı bana o kadar! Her acı geçermiş (öyle bilirdim) ama bu acı hiç geçmeyecek Yemin Ederim!!!​

öyle olmuştu..dün bir dügünde sözlümde yanımda dügünde biraz durduk.. sonra eve gitmek için kalktık sözlüm ellimi tutmus önumden gidiyordu bende arkasından yürürken birden onu gördum oda beni sonra gördugu manzara karşında şok olmuş bir şekilde bana ve sözlume baktı bende ona o bana ben ona bakıyordum çıkışta sözlumun bana dediği neoldu ellerin titriyor.. neydı bu ona farkettırmek için üşüme geldi birden dedim..!!havada serındın sarıldı bana sözlüm ama aklım ondaydı başkası vardı hayatında benımde nıye bana baktı sok oldu nıye ben ona baktım titredım.. neydı bu içimdeki içindeki işte kafamda bunları çözemedıkce bu hikayenın sonu olmuyucaktı o dengesizdi ne istedıgını bilmıyordu peki ben ne istiyordum ondan yada hayattan..o olsa hayatımda herşey onunla mücadele edermıydım
.... mantıgım hayır derken içimdeki evet eevet evet evet diye bağrıyordu...!'!!!bu hikaye nasıl bitticek yasayıp görücegiz zamanla... bakalım hayat bana daha neler göstericek.!! not:)hep derdim ki senden başka kimsenın olmuyucagım herşeyin ilki sen olucaksın çogun şeyin ilki oydu ama ben artık başkasıyla evlenmek için uğraşıyorum parmagımdakı yüüzük senın degıldı...artık akılımda senın degıl geri bir kalbimi kaldı ama sözlüm(kadır) yanı onunla çok mutluyum hayatımı onunla paylaşmak istiyorumm...!onunla yasanmak istiyorum bundan emınmıyım acaba:( sizcee!!!!

Benden sana tavsiye; o ulaşılmaz olarak göründüğü için vazgeçilmez miş gibi geliyor.. Halbukisi kimse vazgeçilmez değildir.. sana değer vermeyene sen neden değer veriyorsun ki... Bence onu aklındanda kalbindende çıkartmalısın ve şuan hayatında olan sana deger veren erkeğe sımsıkı sarılmalısın...

Benden sana tavsiye; o ulaşılmaz olarak göründüğü için vazgeçilmez miş gibi geliyor.. Halbukisi kimse vazgeçilmez değildir.. sana değer vermeyene sen neden değer veriyorsun ki... Bence onu aklındanda kalbindende çıkartmalısın ve şuan hayatında olan sana deger veren erkeğe sımsıkı sarılmalısın...

Aynen katılıyorum.

Bencede onu unutt sözlüymüşsündee yazık sözlüne o zaten iyi biri olsa seni kaçırmazdıı demekkki ciddi değilmişş onu düşünmene deymezz sil onu aklından ve kalbindenn.

unut demek kadar unutmakta kolay olsa ozmn hayat daha kolay olmazmıydı..! degıl malesef bende onu içimden atabilmek için neler vermezzdimm..benım ona verdıklerım coktu ondan aldıklarım hiç yoktu.. hayat böyleydı verırsın verırsın verırsın almaya gelınce ellinde sıfırlar.!

Geri