1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sorum: hamileliğin vücuttaki ilk belirtileri hakkında bilgi istiyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar hamileliğin vücutta ilk belirtileri tam olarak nelerdir. Neler olur ?_ Bu güzelim vücudumu yani şimdi kaybedecek miyim kaç kilo alınıyor ortalama of yaa off ;)

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Normal şartlarda 12-13 kg alınması gereken gebelik dönemi boyunca ne yazık ki bazen 30 kg bile alınabiliyor.Ayrıntılı bilgi ve daha fazlası için forumumuzda bulunan Gebelik Belirtileri Tüyoları Nelerdir adlı konumuzu inceleyebilir,forumumuza BURADAN ÜYE OLUP gebe meleklerle paylaşımda bulunabilirsiniz . :)

sorum: hamileliğin vücuttaki ilk belirtileri hakkında bilgi istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gebelik hakkında ilk genel bilgiler şu şekildedir

Gebelik hakkında ilk genel bilgiler şu şekildedir

Vücudunuzdaki çok büyük çok hızlı ve şaşırtıcı değişimlerin hepsi sağlıklı bir bebek içindir Gebelik anne adayının tüm vücudunda çok önemli ve çok hızlı değişimlere neden olur.Bu değişimlerin hemen tamamı bebek için en uygun koşulların sağlanmasına ve onun risklerden korunmasına hizmet eder. En genel söylemle tüm gebelik boyunca sistem bebeği...
  2. erken gebelik belirtileri hakkında bilgi istiyorum.

erken gebelik belirtileri hakkında bilgi istiyorum.

reglime 10 gün var bende hem kasık ağrısı hemde sık idrara çıkma var.yumurtlama günümede özen gösterdim off ya
  3. Gebelikte Kan Uyuşmazlığı Sorunu Hakkında Bilgiler

Gebelikte Kan Uyuşmazlığı Sorunu Hakkında Bilgiler

gebelikte kan uyuşmazlığı hamilelikte kan uyuşmazlığı Sevgili melekler, evlilik prosedürleri içinde yer alan kan testi ile evlenirken eşler arasında kan uyuşmazlığı olup olmadığı da anlaşılır. Bu sayede ilerde doğacak bebek/bebeklerde herhangi bir problem olmasının önüne geçilmesi amaçlanır. Örneğin annenin A rh(-) babanın ise A rh (+) olması kan uyuşmazlığıdır. Bebeğin kanının Rh...
  4. Döllenmenin ilk belirtileri nelerdir?

Döllenmenin ilk belirtileri nelerdir?

Kişiler arası çok belirgin farklılıklar olmasına karşın sık görülen gebelik bulgularını kısaca ele alalım. Beklenen adet tarihinde gecikme Her zaman gebeliği göstermese ya da gebelik bulunmasına rağmen adet görülebilmesine karşın binlerce yıldır olduğu gibi hala, gebeliğin en erken bulgusudur. Bulantı: Sabahları daha belirgin olan bulantılar genelde günün ilerleyen saatlerinde hafifler ya...
  5. Soru : hamileliğin ilk belirtileri nelerdir ?

Soru : hamileliğin ilk belirtileri nelerdir ?

Hamilelik veya gebelik, kadının rahminde bir embriyo veya fetüs taşıdığı yaklaşık 9 aylık bir periyottur.Annenin rahminde bir veya daha fazla embriyo gelişmesine neden olan döllenme gerçekleştiğinde bir kadın hamile olarak kabul edilir. Normal, tam süreli gebelik 40 haftadır ve 37-42 hafta arasında değişebilir. Her trimester kendi özel hormonal ve fizyolojik değişiklikleriyle birlikte gelir....

Sayfayı Paylaş