Sorummm??

BUSE GUL

Yeni Üye
Üye
Sorummm??
Herkeze slm ben aranıza yeni katıldım ve size o kadar çok soru sormak istiyorum ki hangisinden başlaım bilemiyorum.ben 2008 de dış gebelik geçirdim ve sağ tüpüm alındı.2 ay önce de tedavi ye başladım 1.ay klomen kullanıp yumurtalar büyümüş ve çatlama oluşmuş şu anda ise da progestan kullanıyorum dr. Bana bekle adt döneme kadar diyor.anlamadığım konu progestanla kolay gebe kalınırmı yani çatlaığı zaman gebe kalınırmı diyorum.? Dr bana herşey şuanda normal diyor.lütfen aynı durumda olalar paylaşsın benimle.

busecım oncelıkle cok gecmıs olsun.eger onemlı bır problemın yoksa esınde ve ya sende gebe kalınabılıyo bu ıgneyle bı arkadasım kullanmıstı ve hemen gebe kalmıstı.umarım sende kalırsın.kendıne ıyı bak

geçmiş olsun canım klomen hakkında pek bir bilgim yok ama en kısa zamanda hamile kalırsın inşallah

Anladım teşekkür ederim :) evt eşimde ve bende bir problem yok ben iğneyle değil de hap olarak kullanıyorum progestanı inşallah bakalım :) herşeyin hayırlısı olsun diyelim.cok sağol beni aydınlattığın için

rıca ederım canım farketmez hap da aynı sekılde etkı eder.bende gecensene klomen ıcmıstım hemen kalmıstım.fakat sorunluydu gebelıgım.kendıne ıyı bak

Ya irşey daha sorayım :) biraz fazla oluyorum ama ilk kez yaşadığım için de merak ediyorum bu hap kasıklarda ağrı yaparmı deli gibi ağrı yapıyor + akıntı yaparmı

nedemek cok oluyorum bıdaha duymayım bole bısey.tabıkı sorcaksın.ayrıca kasıklarda agrı yapar akıntıda yapar goguslerde acıma hııssı bıle oluyor.

:) ya çok teşekkür ederim . Ya çok sağol bu arada senin bebeğin varmı varsa allah uzun ömürler versin. Göğüslerimde sızı yok ama kasıklarım sanki hastalancam gibi ağrıyor.:))

sımdı yıne gebeyım canım.guzel duan ıcın tesekkur ederım.darısı sana ve tum ısteyenlere.kafana bısey takılırsa sor cekınme optum

Geri