sorun eşim

erkekleri anlamak cok zor herkesın evlılıgınde bır problem var her şey dört dörtluk olmuyor malesef takma demekden başka bırsey gelmıyor acıkcası canım ....

canimsin kavga daha doruga ulasmadan ya'da baktinki o anda cözülecek bir durum degil,gir bir dus ol kendini toparla ona'da kendinede bir dinlenme süreci yaratmis olursun veya en güzeli sakin bir tonla kocacim kahve yapiyorum kendime sende icmek istermisin teklifinde bulun aninda odanin havasi degisecektir ha yok egerki bulundugunuz ortam bunlara müsait degil ise bu konuyu sakin oldugumuz anda konusalim dedikten sonra sen kendi adina noktayi koy,,....baktinki hicmi hic olmuyor bana bir alo de icini dök rahatla,sevgiler:)

kavgalarında illaki olması gerekiyor bana göre ama aşırısı fazla ve karşılıklı yıpratıyor insanı.bir süreden sonra öyle saçmasapan şeylerden kavga ediyoruzki dışarıdan birine söylesen bi tarafıyla güler hale geliyoruz malesef.bence bu da bir dönemdir ilşki için aşılması gereken.zamanla her şey yoluna girer.yeterki yangına körükle gitmeyelim.yeri geldi mi alttan almasın bilelim.karşındaki zaten hatalıysa illa bunu anlayıp gelir özür dilemese bile kendini bir şekilde affettirir.bir bakmışsın her şey unutulmuş

Geri