1. THESECRET

  THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

  Kayıt:
  16 Temmuz 2014
  Mesajlar:
  2.146
  Beğenilen Mesajlar:
  225
  Ödül Puanları:
  63
  Şehir:
  İstanbul

  Sorunlu bir erkek nasıl anlaşılır ?

  Konu, 'Tüm Kadınca Konular' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

  problemli erkek nasıl anlaşılır,sorunlu erkekler nasıl anlaşılır,sorunlu bir erkeği nasıl anlarız,problemli bir erkek nasıl davranır,
  < Konu Resmi..>  Bazı kadınlar sorunlu erkekleri daha çekici buluyor. Ancak mantıklı düşünüp, sorunlu bir erkekle birlikte gelecek kurmanın ne kadar zor olduğunu kabul etmek gerekiyor. Bir erkeği değiştirmenin imkansızlığını da düşününce, sorunlu erkeklerden uzak durmak şart!

  Bu yüzden karşımızdaki erkeğin sorunlu olduğunu anladığımızda yollarımızı ayırmak, kendimize yapabileceğimiz en büyük iyiliklerden biri olur. Tabii bunun için önce karşımızdaki erkeğin sorunlu olduğunu fark etmemiz gerekiyor. İşte bunu fark etmenin yolları...
  Sürekli abartılı hikayeler anlatıyorsa

  Sürekli olarak inanılmaz başarılarından, mükemmel maceralarından ya da kazandığı büyük paralardan bahseden bir adamla karşı karşıyaysanız, sorunlu biriyle birlikte olduğunuzu düşünmeniz normal. Sürekli olarak kendini öven ve takdir bekleyen bir adam ne kadar çekilmez olur. Bu gerçeği bir yana bıraksak bile, biraz dikkat ettiğinizde bu abartılı hikayeler arasındaki tutarsızlıkları da fark edebilirsiniz. Kendini olduğundan farklı gösterme çabasında olan ve bunun için yalan söyleyen bir erkeğin ne kadar sorunlu olduğunu söylememize bile gerek yok.

  İlişkinizi kısa sürede ciddi bir boyuta taşıdıysa

  İlişki için çaba gösteren bir erkek ilk bakışta o kadar da kötü görünmüyor. Hatta genellikle kısa sürede ilişkiyi ciddi bir boyuta taşımak istemesinden, bize ne kadar aşık olduğu sonucunu çıkarırız. Ancak işin aslı biraz daha farklı. Kısa sürede sizinle evlenmek isteyen bir erkek, daha sizi tanımadan böyle bir karar veriyorsa ve bu ilişkinin geleceği için hiç de iyi değil. Unutmayın, birbirinizi tanımadan ilişkinizin ciddi bir boyuta taşınması, size hızlı yaşanmış kısa bir ilişkiden başka bir şey kazandırmaz.

  Hata yaptığını asla kabul etmiyorsa

  Herhangi bir konuda hata yapmış olmaya ya da bir başkasının, özellikle de sizin, herhangi bir şeyi ondan iyi bilmenize asla tahammül edemezler. Yaptıkları her hata için birbirinden saçma bahaneler üretirler ve asla özür dilemezler. Eğer karşınızda böyle bir adam varsa yapacağınız en doğru şey bir an önce uzaklaşmak olur.

  Cazibesini sık sık kullanıyorsa

  Zaman zaman karşınızdaki erkeğin fazla cazibeli olduğunu düşünüyorsanız, sorunlu bir erkekle karşılaşmış olma ihtimaliniz oldukça yüksek. Sorunlu erkekler genellikle empatiden yoksun kişiliklerini ya da gerçek amaçlarını saklayabilmek için cazibelerini kullanırlar. Cazibeleri onlar için bir maske görevi görür ve gerçek bir yakınlık kurmaktan ne kadar uzak oldukları gerçeğini kapatır. Bu yüzden karşınızda sizi tamamen cazibesiyle etkileyen bir erkek varsa ikinci kez düşünmeniz iyi olur.
  Sık sık ortadan kayboluyorsa

  Karşınızda haber vermeden ortadan kaybolan, telefonlarını kapatan ve günlerce ulaşamadığınız bir erkek varsa, tekrar ortaya çıktığında oldukça iyi bir bahanesi olacağından emin olabilirsiniz. Hatta bu bahaneler çok sevdiği büyük teyzesinin hasta olması gibi, ona sinirlendiğiniz için kendinizi kötü hissetmenize sebep olacak duygusallıkta olabilir. Tüm bu bahanelerin birer yalan olduğunu anlayana kadar beklemek yerine, en iyisi daha yolun başından dönmek olur.

  Seksi bir başarı olarak görüyorsa

  Eğer sizinle cinsel ilişkiye girmeyi gerçek bir yakınlık olarak değil de yeteneklerini sergileyebileceği bir olay ve sizin zevk almanızı kendisine ait bir başarı gibi görüyorsa; karşınızda oldukça sorunlu bir erkek olduğundan emin olabilirsiniz. Tavsiyemiz arkanıza bakmadan kaçmanız.

  Sanki tüm dünya ona borçluymuş gibi davranıyorsa

  Asla bahşiş bırakmayan, yerlere çöp atıp belediye işçilerinin bunu temizlemesi gerektiğini söyleyen bir adamın sorunlu olduğunu düşünmek çok normal. Çünkü bu tip erkekler genel olarak hayatlarındaki başarısızlıkları için kendileri dışında herkesi suçlarlar ve hayattan bir alacakları olduğuna inanırlar. Onun görüşüne göre yaptığı ufak şeyler, başarısız olmasına sebep olan çarpık düzenden bir şekilde intikam alma çabası. Böyle düşünce yapısına sahip birinden uzak durmanızda fayda var.

  Kurallar onlar için bir şey ifade etmiyorsa

  Sorunlu erkekler hayatlarını haz temelli yaşarlar. Yanlış olan bir şey, eğer onlara kendilerini iyi hissettirecekse ve sonucunda bu yüzden acı çekmeyeceklerse yapmakta hiçbir sakınca görmezler. Çünkü dünyanın bir mücadele alanı olduğunu ve istedikleri şeyi almazlarsa başkasının alacağını düşünürler. Sırf kendi zevki için bilerek yanlış yapan bir adamla birlikte olmayın deriz.

  Geçmişinde sürekli iş değişiklikleri varsa

  Eğer karşınızdaki erkeğin geçmişinde çok fazla iş değişikliği varsa, sorunlu biri olduğunu düşünmekte haksız değilsiniz. Sürekli iş değiştirmesi, iş yaşamına ayak uydurmada ve kurallara uymada sıkıntı yaşadığını gösterir. İş disiplini olmayabilir ya da sürekli işyerindeki insanlarla sıkıntı yaşıyor olabilir. Dikkatli olmakta fayda var.

  Kötü durumdaki canlılara kibar davranmıyorsa

  Karşınızdaki erkeği tanımanın en iyi yolu, ona asla faydası dokunmayacak canlılara nasıl davrandığına bakmak. Sorunlu erkekler genelde yolda gördükleri evsizleri, engelli insanları ve hatta sokak hayvanlarını sinir bozucu görürler ya da dalga geçerler. Herhalde hiç kimse empati ve şefkat yoksunu bir insanın sorunlu olmadığını iddia edemez.


   
 2. precious9

  precious9 Üye Üye

  Kayıt:
  2 Kasım 2014
  Mesajlar:
  43
  Beğenilen Mesajlar:
  5
  Ödül Puanları:
  8
  ama nedense her kadının başından böyle bir adam geçer :(
   
Sorunlu bir erkek nasıl anlaşılır ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Erkeklerin yalan söyledikleri nasıl anlaşılır?

  Erkeklerin yalan söyledikleri nasıl anlaşılır?

  bir erkeğin yalan söylediği nasıl anlaşılır erkeğin yalan söylediği nasıl anlaşılır seven erkek seven insan söyleyen erkek Bir erkeğin yalan söylediğini nasıl anlarsınız. İşte aşağıdakiler yalan söylediğini düşündüğünüz erkekte var ise üç kere daha düşünün :) Tutarsızlık Yaptıkları ile anlattığı arasında tutarsızlık var mı yok mu bakabilirsin 2.En ummadığı soruyu sor Yalan söyleyen bir...
 2. bir erkek nasıl sever ?

  bir erkek nasıl sever ?

  erkekler nasıl sever erkek nasil sever erkek nasıl bir Delikanlı babasını boğulmak üzere olduğu derin düşüncelerden, uzattığı bir soru cümlesiyle kurtardı: - Baba, sence bir adam bir kadını neresiyle sever? Aklıyla mı, kalbiyle mi, mantığıyla mı? Oğlunun uzattığı soruya tutunarak yüzeye çıkan baba, tuttuğu nefesini bir cevap olarak bıraktı odanın sigara dumanından ve mutsuzl...uktan...
 3. Aşık erkek nasıl anlaşılır?

  Aşık erkek nasıl anlaşılır?

  aşık olan erkek nasıl anlaşılır aşık erkek nasıl anlaşılır seven seven insan nasil anlasilir Kim demiş ki, erkekler aşık olmaz... Olur ve bal gibi olur hemde:) Sadece dışına vuramaz aşkını. "Acaba bana aşık mı" diye kara kara düşünen Melek'lerimiz ve bizi ziyaret eden misafirlerimiz için, erkeklerin aşk belirtilerini gün yüzüne çıkartıyoruz bu yazımızda Melek'ler. Aşık erkek...
 4. Aldatan Erkek Nasıl Anlaşılır, İşte Belirtileri!

  Aldatan Erkek Nasıl Anlaşılır, İşte Belirtileri!

  aldatan erkek nasıl anlaşılır, aldatan erkek nasıl davranır, aldatıldığınızı nasıl anlarsınız Aldatmak da aldatılmak da korkunç şeyler Melekler, ancak ne yazıkki hayatın gerçeklerinden. Zaman zaman bizim, en yakın dostumuzun ya da komşumuzun başına gelen aldatılma olayı nasıl anlaşılır, kadın erkeğin aldattığını nasıl anlar, bakın aşağıdaki makalede hangi bilgiler veriliyor.......
 5. Bir kimsenin öldüğü nasıl anlaşılır?

  Bir kimsenin öldüğü nasıl anlaşılır?

  Sertleşme, soğuma ve kokma, ölüm alametidir. Soluğun kesilmesi, ağzına tutulan aynanın buğulanmamasıyla; kalbin durduğu, nabızla anlaşılır. Ölüm anlaşılınca, gözlerini kapamak ve çenesini bağlamak sünnettir. Çenesi, geniş bezle başı üstüne bağlanır. Gözlerini kaparken, (Bismillahi ve alâ milleti Resulullah. Allahümme yessir aleyhi emrehü ve sehhel aleyhi mâ ba’dehü ve üs’ıd’hü bilikâike,...

Sayfayı Paylaş