Sosyal hizmetler okuyan ya da mezunu var mı ?

Melek908

Yeni Üye
Üye
Sosyal hizmetler okuyan ya da mezunu var mı ?
Ben sosyal hizmetler okumak istiyorum.Fakat ataması yok denecek kadar az.Ve o kadar meslek içinde benim çok istediğim meslek tek bu.Baska hicbir meslege sempati duymuyorum,istemiyorum.Ama bu atama konusu canımı sıkıyor.Mezun olup boş boş da gezmek istemiyorum.meslek lisesi mezunları daha kolay atanıyormus.Ben anadolu lisesi ogrencisiyim,4 yillik okuyacagim.Maaşı falan hiçbirşeyi önemli değil.Önü açık olsa tamam bunu okuyacagim diyeceğim,ama öyle değilmiş.Bilginiz varsa bu konuda,benimle paylaşır mısınız.

slm 20 Haziran 2011 devlet SHÇEK ve Yüksek Öğretim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü’nün açtığı bazı kadrolarda 3384 Sosyal Hizmetler Önlisans Programından Mezun Olmak şartı koymuştur. Buda sosyal hizmet önlisans okumanın önemini arttırmakta, bu tür kadrolara AÖF 2 yıllık sosyal hizmet mezunlarının atanmasının önünü açmaktadır.

slm 20 Haziran 2011 devlet SHÇEK ve Yüksek Öğretim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü’nün açtığı bazı kadrolarda 3384 Sosyal Hizmetler Önlisans Programından Mezun Olmak şartı koymuştur. Buda sosyal hizmet önlisans okumanın önemini arttırmakta, bu tür kadrolara AÖF 2 yıllık sosyal hizmet mezunlarının atanmasının önünü açmaktadır.
Yani ben 4 yillik okusam bile öncelik tanınmayacak öyle mi.Acikogretim okuyanlari atayacaklar.Böyle birşey olabilir mi ya.Sen 4 yillik oku,2 yilliklari atasinlar.Boş boş gezsin millet o zaman.

Geri