1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.304
    Ödül Puanları:
    113

Söz Çikolatası Nasıl Olmalıdır

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

söz çikolatası nasıl olmalı
    söz çikolatası, söz çikolatası nasıl seçilir, söz çikolatasının önemi, söz çikolatası alınmalımıdır, çikolata
    Seçeceğiniz çikolata unutmayın ağzınızın tadı olacak damat bey ve annesi, kardeşi ablası yengesi .. Eyy ahali:D Damat ahalisi:):):D:D

Söz çikolatası kız isteme töreninin en tatlı öğesi ve olmazsa olmazıdır.
    Genel olarak gümüş bir tepsi içerisine yerleştirilmiş çikolatalar tercih edilir. Gümüş tepsi yerine kristal veya şık bir porselen tabakta tercih edebilirsiniz. Bunun yanında tasarımını çok beğendiğiniz karton bir kutu modeli de söz çikolatası olarak kız ailesine sunabilirsiniz. Söz çikolatası alırken davetli sayısını göz önünde bulundurmanız gerekir. Davetlilerin tümüne rahatlıkla yetebilcek bir sayıda almanız gerekmektedir. Güzel paketlenmiş çikolatalar gelin adayının ailesi tarafından önemli bir ilk izlenim kriteridir.
    Çikolatanızı alırken tadına bakmayı da ihmal etmeyin. Böylece hem tadı hakkında fikir sahibi olur hemde taze olup olmadığını kontrol etmiş olursunuz.

MeLOo bunu beğendi.
  2. MeLOo

MeLOo Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    391
    Ödül Puanları:
    63
    ben giderim beğenirim onlarda alır arkidiş :D:D riske atamam bunu çiklota önemliii :D

ßeLeN bunu beğendi.
Söz Çikolatası Nasıl Olmalıdır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hayatınızdakı Sıralama Nasıl Olmalı?

Hayatınızdakı Sıralama Nasıl Olmalı?

ONLARDAN SONRA Sağlık.....gerek Huzur.....erek Sevgi.....dilek Para.....bunlardan sonra Bilgi.....olmazsa olmaz Kültür.....eski beste, ince saz Eğitim.....önce naz sonra niyaz Mevki.....bunlardan sonra Flört.....davet Tutku.....esaret Aşk.....evet..evet..evet Evlilik.....bunlardan sonra Haylazlık....üzmeden Çapkınlık....azmadan Sarhoşluk....sızmadan Kumar....bunlardan sonra...
  2. Bebeğimin yatağı nasıl olmalı ?

Bebeğimin yatağı nasıl olmalı ?

bebek yastığı nasıl olmalı sağlıklı yastık nasıl olmalı bebek için sağlıklı yatak İyi bir gece uykusu , hepimizin olduğu gibi bebeklerinizin de ihtiyacı! Bebeğinizi yatağına her yatırdığınızda, yattığı yerin sadece güvenli değil aynı zamanda rahat ve huzurlu olduğundan da emin olmanız gerektiğini unutmayın! İşte bir bebek karyolasında ve aksesuarlarında bulunması gereken özellikler: Bebek...
  3. Söz çikolatası

Söz çikolatası

söz çikolatası söz çikolatası modelleri çikolata tabağı süsleme çikolata tabağı gondol süslemeleri Evliliğe karar verildiği o ilk büyük gün yani, söz günü ikram edilen çikolata oldukça önemli bir detaydır değil mi Melek'lerim? Mesela ben o çikolatayı asla ikram etmiyip saklamayı düşünüyorum ama bozulmadan nasıl muhafaza edeceğimi de bilmiyorum :D:D Söz çikolatası seçerken nelere dikkat...
  4. İslami Düğün Nasıl Olmalı ?

İslami Düğün Nasıl Olmalı ?

Arkadşalarım ablalarım :) yakında evleneceğim ve Rabbim in rızasıyla iyi bi düğün istiyorum. nikah da birlikte olsun istiyorum çalgı düşünmüyorum. değişik fikirleri olan var mı acaba yada benimki şöyle olmuştu diyen. cevaplarınızı bekliyorum :)
  5. Aksesuarlarım Nasıl Olmalı ?

Aksesuarlarım Nasıl Olmalı ?

aksesuar seçimi,doğru aksesuar seçimi,kıyafete göre aksesuar nasıl seçilir Kullandığımız aksesuarın kıyafetlerimizle uyum sağlaması ve vücudumuzda daha hoş durması için taktiklere bir göz atmak gerekir diye düşünüyorum. Birbirinden değerli modacı dostlarımla bu konu üzerinde güzel bir sohbet ettim düşünceleri sizlerle paylaşmak istedim. Saat, fular, şal, kolye gibi sıklıkla kullandığımız...

Sayfayı Paylaş