Söz çikolatası

• Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
M

Misafir

Forum Okuru
Söz çikolatası
söz çikolatası söz çikolatası modelleri çikolata tabağı süsleme çikolata tabağı gondol süslemeleri
Evliliğe karar verildiği o ilk büyük gün yani, söz günü ikram edilen çikolata oldukça önemli bir detaydır değil mi Melek'lerim? Mesela ben o çikolatayı asla ikram etmiyip saklamayı düşünüyorum ama bozulmadan nasıl muhafaza edeceğimi de bilmiyorum :D:D

Söz çikolatası seçerken nelere dikkat etmeli; buyrun öğrenelim Melek'ler:)

84d7a35779897f.jpg

Genel olarak gümüş bir tepsi içerisine yerleştirilmiş çikolatalar tercih edilir. Gümüş tepsi yerine kristal veya şık bir porselen tabakta tercih edebilirsiniz. Bunun yanında tasarımını çok beğendiğiniz karton bir kutu modeli de söz çikolatası olarak kız ailesine sunabilirsiniz. Söz çikolatası alırken davetli sayısını göz önünde bulundurmanız gerekir. Davetlilerin tümüne rahatlıkla yetebilcek bir sayıda almanız gerekmektedir. Güzel paketlenmiş çikolatalar gelin adayının ailesi tarafından önemli bir ilk izlenim kriteridir.

Çikolatanızı alırken tadına bakmayı da ihmal etmeyin. Böylece hem tadı hakkında fikir sahibi olur hemde taze olup olmadığını kontrol etmiş olursunuz.

Geri