Söz makyajımı nasıl yapayım neler önerirsiniz

  • Konbuyu başlatan ipekvarol
  • Başlangıç tarihi
I

ipekvarol

Forum Okuru
Söz makyajımı nasıl yapayım neler önerirsiniz

Söz makyajı melek kadınlar kulubü söz makyajı nasıl yapılır forum'da.​

Merhaba kızlar 1 ay sonra aile arasında söz yapacağız da. Şuan sizden bir şey rica ediyorum. Benim saçlarım siyah elbisem de kırmızı olacak uygun söz makyajı önerebilir misiniz? Söz makyajı nasıl yapayım sizce? Sözümüz malum koronadan dolayı aile arasında yapacağız. Yani erkek arkadaşımın ailesi ve benim ailem kardeşlerim filan çok kalabalık olmayacak ama pastadır filan biraz süs müs özenicez işte. Ona göre de makyaj giyimim olsun istiyorum.
 
LaViNYaM

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Merhaba
Elbise seçimi saçınızın rengine uymuş olmalı. Elbise detayınızı bilmiyorum ama eminim çok şık duracaktır. Saçlarınızı nasıl düşünüyorsunuz bilmiyorum ama kırmızı elbise siyah saçlar dağınık bir topuz yakışırdı diye düşündüm şuan. Çok şık havalı olursunuz. Makyaja gelince gözler buğulu kırmızı elbiseye yakın renkler kullanarak bir makyaj yapabilirsiniz. Söz gecesi sözlünüzün de kravatını kırmızı seçin uyum olur:) Yani evde olacaksa da çok abartıya kaçmadan bir söz makyajı yapılabilir. Fotoğraf bol çekileceği için cildinizi güzelce kapatıp ışıltı katmayı deneyebilirsiniz. Burada size iyi bir fondöten ve highlighter harika ışıltı katacaktır. Eğer elbiseme uygun olsun diye kırmızı ruj tercih edecekseniz eğer gözleri biraz daha geri plana itebilirsiniz. Kırmızı ile yeterince dikkat çekici olacaksınız çünkü.

Söz makyajı sonrası bence ilginizi çekecek bir konu paylaşmak istedim. Söz sonrası nişan tabii ki ve ''nişan bohçasına gelin bohçasına neler konur'' hemen yazımızı inceleyebilirsiniz.

 

Benzer İçerikler

Üst