1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

söz ver

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

söz ver konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güllü - Söz Verdim

Güllü - Söz Verdim

Bana söz ver askim bu gece icmeyeceksin Söz ver canindan gecmeyeceksin Bana söz ver askim aglamayacaksin Ben ölsemde göcüp gitsemde hep benim kalacaksin Bana söz ver askim söz ver askim söz ver... Sana Sözzzzzz... Bu ilk gecem sensiz savunmasizim Bu ilk gecem zamansiz yalnizim Bu tek hecem ASK yakar kavurur beni Sensiz gecen ilk gecemde unutmadim unutamam seni Bana söz ver askim.. Sana söz...
  2. Emrah - Söz Verdim

Emrah - Söz Verdim

Sevda ülkesinde, köle diye geldim niye, gözlerimdeki alevi sil, bu hasrete sebeb sensin, neylerim yarim,sensiz canim, azaplarim,umutlarim, sonumu yazma ellerinle, gel bu kader silinmesin, haram olsun bu sensiz gecen gündüzüm,gecelerim. Söz verdiyim,ona yine söz verdiyim, onu sevmeye,onun olmaya,ona söz verdim.
  3. Söz ver, durma öyle söz ver!!!!

Söz ver, durma öyle söz ver!!!!

sözünde durmakla ilgili şiirler sözünde durmak ile ilgili şiirler durmak ile şiir hikayeler baktabul.com
  4. Feridun düzağaç-söz ver

Feridun düzağaç-söz ver

Dm Bb C Dm İnanırdım duyduğum her söze, bir zamanlar saflık vardı C Dm Bb A Şimdi yerim yok aldanmaya, bir hayat sıradanı kalbim Dm Bb C Dm Bana bitmeyen bir tek şey söyle, söyle sonsuza inanayım C Dm Bb C A...
  5. Sana söz verdim aşkım

Sana söz verdim aşkım

Bu satırlar da benim hislerimi baya iyi anlatıyo.. Zaten bu köşeye hissederek okumadığım şeyleri koymuyorum.... Ama bu parça acaip güzel bence ya Yağmur yağıyor. Bilirsin ben yağmuru çok severim. Seni sevdiğim gibi çok. Ama yağmur içinde sen olunca oluyor. Sen hayallerimi duygularımı dünyamı oluşturunca bu yağmurun şu iki gözümün bir anlamı kalıyor. Yoksa dünya dönüyormuş ben...

Sayfayı Paylaş