Sperm mikroskopta görünüyor mu arkadaşlar çok merak ediyorum

• Konbuyu başlatan Aslihanhanel
  • Başlangıç tarihi
A

Aslihanhanel

Forum Okuru
Sperm mikroskopta görünüyor mu arkadaşlar çok merak ediyorum

Sperm mikroskopta görünür mü melek kadınlar kulübü sperm mikroskobik inceleme forum'da.​

Arkadaşlar biz eşimle aşılama yaptıracağız da çok heyecanlıyım. Eşimin spermini alacaklar ve çatlatma iğnesi sonrasında transfer edecekler spermleri. Nasıl oluyor bu işlemler açıkçası pek bir şey bilmiyorum da. Sperm mikroskopta görünür mü nasıl bulup transfer ediyorlar çok değişik bir sistem değil mi?

Merhabalar
Umarım aşılama tedaviniz başarıyla sonuçlanır. Şimdi şöyle oluyor siz tedaviye başladınız sanırım hangi aşamadasınız bilemiyorum ama öncelikle sizin yumurtalarınız geliştirilecek ilaçlar yardımı ile istenilen büyüklüğe ulaştığında en son çatlatma iğnesi yapılacak. Çatlatma iğnesi yapıldıktan sonra sizi merkeze çağıracaklar eşinizden alınan spermler laboratuvar ortamında temizlenmiş en kaliteli ve en hızlı olanları ayrıştırılır. Ayrıştırılan en kaliteli ve en hızlı sperm hücreleri normal muayene olur gibi hiçbir anestezi almanıza gerek olmadan sizin rahminize şırınga edilir. Bu ağrılı ya da acı veren bir işlem değildir kısa süren bir işlemdir sonrasında hemen kalkıp normal hayatınıza dönebilirsiniz. Merak ettiğiniz konuya gelecek olursak yani sperm mikroskopta görünür mü evet görülür zaten eşinizden sperm alındığında laboratuvar ortamında mikroskop yardımıyla en kaliteli ve en hızlıları ayrıştırılmaktadır.

aşılama konusunda aşağıdaki vereceğim linkten de ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz bu linke ulaşarak siz de yorumda bulunabilirsiniz. "Aşılama yaptıranların yorumları" konumuz hemen aşağıdaki linkte.

Geri