Sperm sayısını artırmak için kesin sonuca ulaştıran neler yapabilirim?

• Konbuyu başlatan Adm.i.
  • Başlangıç tarihi
A

Adm.i.

Forum Okuru
Sperm sayısını artırmak için kesin sonuca ulaştıran neler yapabilirim?

Sperm sayısı nasıl artırılır melek kadınlar kulübü sperm sayısını artıran ilaçlar forumda.​

İyi akşamlar 3 yıllık evliyiz ve eşim cocugumuz olmuyor diye çok üzülüyor ben de sperm sayısında azlık çıktı bu konuda bitkisel neler var yani sperm sayısını artırmak için neler tüketebilirim acaba? Eşimi de mutlu etmek istiyorum gerçekten üzülüyor onda bir problem yok benim sperm sayısı az çıktı ve bunun için doktor vitamin verdi ama ben başka neler yapabilirim diye de düşünüyorum.

Merhabalar
Lütfen bu konuda umutsuzluğa kapılmayın artık tüp bebek ya da üreme konusunda çok fazla gelişmeler yaşandı ve yaşanıyor da. Sperm sayısını artıracak çok ilaç ya da uygulamalar var. Hatta özellikle keçiboynuzu kürü artık klasikleşmiş bir kur olacak ama ise yarar bir uygulama diyebilirim hatta bir tanıdığımın eşinin de sperm azlığı vardı doktora tahlile gittiğinde kurden sonra doktoru bile şaşırtmış sperm sayısı tahlilini görünce. Siz de keçiboynuzu kürü deneyebilirsiniz vitamin yanında. Umarım beklediğiniz mucize size gelir bu 2022 yılı ile birlikte tabii öncelikle Allah'tan diliyoruz.

Dilerseniz sperm sayısı ya da hareketliliği konusunda neler yapabileceğinizi aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz. "Sperm sayısını ve hareketliliğini artıran otlar ve nelerdir"

Geri