sperm yuttum hamile kalırmıyım?

Uzman SühaN

Administrator
sperm yuttum hamile kalırmıyım?
sperm yutmak hamileliğie yol açarmı,sperm yutmakla gebe kalınırmı,sperm yutup hamile kalan varmı,sperm yutup hamile kalmak mümkünmü,sperm ve hamilelik hakkında bilgiler


ss.jpgBirçok kadının en çok merak ettiği konulardan biri de sperm yutmanın zararlı olup olmadığı. Günümüzde artık cinselliğin sadece bebek sahibi olmak için değil, daha fazla heyecan ve zevk alması önemli hale gelmiştir. İş böyle olunca da çiftler ilişkide daha önceden izlediği 18+ videolardan etkilenerek oral **** yapmak veya yaptırmak istiyor. Hatta bazı erkekler kadınların hoşuna gitmese de bunu yapmaları için eşlerini zorluyorlar. Hatta tükürmemelerini onu yutmalarını bile istiyorlar.
Fakat kadınların bir kısmı bu konuda biraz endişe duyuyorlar.
Bazıları acaba oral **** caiz mi?
Oral **** yapmak günah mı?
Tabii ilk olarak akla gelen soru: Acaba sperm (döl) yutmak zararlı mı?
Konuya spermin amacını ve içinde bulunan maddeleri belirterek giriş yapalım.
sperm ya da bilimsel adıyla spermatozoon erkeklerin soylarını sürdüreceği üreme hücresine verilen isimdir.
Erkeklerde ergenlik döneminde vücutta üretilmeye başlar. Başı ve kuyruğu olan spermin içinde DNA bulunur ve cinsel ilişki sırasında 150 ila 200 milyon arasında sperm dışarı çıkar.
Spermin içinde ise aminoasit, sitrat,enzim, flavin, fruktoz, protein ve vitaminler bulunmaktadır. Tamamen doğal olan bu sıvı hiçbir zararlı madde barındırmaz. Kısacası sperm yutmak kadına zarar vermeyeceği gibi yutulsa dahi mide asitleri tarafından etkisini kaybeder.
Bilmeyenler için söyleyelim sperm yutmakla hamile kalınmamaktadır.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

karacaseda

Yeni Üye
Üye
ıyıgunler ben hazıran 12snde adet gordm 15nde temzlendm ve 17snde esımle gerı cekem yontemıyle ılskıye gırdk bosalmadgnı soyluyr esım adetm duzenlı degıl hamıle kalma sansm olabılır mı sızce ? belırgn bı belırtm yok
 
Üst