Spermle gelen güzellik

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Spermle gelen güzellik
spermle gelen güzellik sperm yemenin faydaları sperm cilde nasıl sürülür
Evet yalnış duymadınız melekler..Sperm içindeki proteyinlerden dolayı cildi gençleştiriyormuş:S bana çok ilginç geldi.Açıkçası tiksinti duydum :D:D Bu ilginç bilgiyi sizlerle paylaşmak istedim:abo:
11124dd031700235a.jpg

SPERMİN CİLDE FAYDALARI
Sperm yani meni canlı hücre olma özelliğinden dolayı cilde çok faydalı olduğu uzmanlar tarafından açıklanıyor. Erkeğin spermi cilt yenileyici bir mucize olarak tanımlanıyor. Peki nasıl kullanmalı? Erkeğin spermi ilişki esnasında kondom( prezervatif) içerisinde biriktirilip cilde sürülür. Hem cilde canlılık verir hemde yaşlanmayı geciktirerek genç kalmanızı sağlar.
Avusturyalı Uzman doktorlar Frank Madeo ve Tobias Eisenberg, spermlerin içinde yer alan spermidin isimli maddenin, bugüne kadar bilindiği üzere sadece hücre gelişimine ek takviye sağlamadığını, bunun yanı sıra hücrelerin yaşlanmasını da geciktirdiğini keşfettiler.
”Nature Cell Biology” adlı tıp dergisinde yayımlanan araştırma sonuçlarına göre, spermidin maddesi, hücre çekirdiğine ulaştığında, burada çekirdeği ”gençliğe programlıyor”.
Graz kentindeki Karl Franzens Üniversitesinde görev yapan Madeo ve Eisenberg’in, 6 ülkede bulunan 11 üniversitedeki 29 bilim adamıyla koordineli olarak yaptıkları araştırmalar sonucunda, insan vücudundaki tüm hücrelerde farklı yoğunlukta bulunan spermidinin, ilerleyen yaşla birlikte azaldığını tespit ettikleri belirtildi.
Üniversitenin internet sayfasında yer alan haberde de, bu araştırmanın sonuçlarının Alzheimer ya da Parkinson gibi yaşlanma nedeniyle meydana gelen hastalıklara karşı mücadelede çok büyük öneme sahip olabileceği ifade edildi.
Özellikle greyfurt, buğday tohumu ve soya fasulyesinde de yoğun şekilde bulunduğu belirtilen spermidinin, sadece spermlerde değil, vücuttaki diğer organlarda da görüldüğü, ancak ilk kez spermlerden ayrıştırıldığı için spermidin adının verildiği kaydedildi.
kaynak:kadinlariz.com

Lalem en azından smile yapmaya çalışmışssın kimse bu konuya cevap yazmak istememiş:haha:

Cemoşşş sen de öyle ha :hhh:

Son düzenleme:
yüze sürmeye gerk yok ki ,sık cinsel ilişki de zaten insanı 10 yaş gençleştiriyor bu da bilimsel bişey hahaha
yüzüme süremem ama öbür yöntemi uyguluyorum hahaha

ben spermin içerisindeki vitaminlerden dolayı kilo aldırdığını duymuştum ,evlendikten sonra kilo alan kadınlar ,bu yüzden kilo alırlarmış :ehi: yalan mı doğrumu bilmiyorum ama nette okumuştum bilimin yalancısıyım hahaha

ahahahaha lalemmm smileyler utandımı acaba:hhh:

Uyuzmuyum_neyim canım evet cinsel ilişkinin gençleştirdiğini bende okumuştum.Ayrıca kadınları zayıflatıp forma da sokuyomuş :D yalnız kilo alma işi bana tuhaf geldi :D:D

iğrenç bu nasıl bi şey ya bende nette presedi araştırırken okumuştum sanırım yanlış okumadıysam onun katkı maddesindede kullanıyolarmış eşim duyunca kimbili hangi gavurun pis spermi var asla almıyosun biz doğall yolla yaparız dedi bilmem yalan bilmem doğru ama amerikan yapımıymış işte bundan korkarım onlar nelerin içine ne katmıyolar ki.bazı kremlerin içinde sperm bazılarınıdada cenin varmış kürtaj yapan bazı hastaneler bu krem firmalarıyla anlaşmalıymış cenileri dondurup satıyolarmış ne günlere kaldık yarabbim sen koru

Canım preseedi bende kullandım.Epeyde araştırdım.İçeriğinde sperm kullanılsaydı eğer dünya ayağı kalkardı.Hadi onuda geçtim bir spermin ömrü- kaç saatttir?Mümkün değil sperm kullanılmaz.Ama dediğin gibi bazı kozmetik ürünlerde cenin kullanıldını netten okumuştum. Daha neler duycaz dediğin gibi bakalım:D

biraz uzaksınız bu konulara ben sıze anlatayım kullandığınız özel cilt kramlerınin 100 de 68 de sperm kullanılır sperm derken spermın ıcerısındekı bı madda sıpermler kısa sürede ölürler genelde domuz spermı kullanılır bıraz araştırın

Geri