1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.305
    Ödül Puanları:
    113

Spiderman Örgü Modelleri

Konu, 'Bebek Örgüleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Erkek çocuklar tarafından oldukça ilgi görüp beğeni toplayan spiderman figürer örgü modellerinde de en çok tercih edilen modeller arasın da yer almaya devam ediyor. Sizler için spiderman örgü modellerinden seçtiğimiz örnekleri bu yazımız da paylaşıyoruz. < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    spiderman orgu (7).jpg < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>

Spiderman Örgü Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kapüşon Örgü Modeli

Kapüşon Örgü Modeli

Arkaya 44 ilmekle başlayın. 2 ters, 2 düz 15 cm. lastik örün. Üzerine düz örgü devam edin. Kolu 2-1-1 kesin. Ön bedene 18 ilmekle başlayın, düz örgü örün. Kolu 2-1-1 kesin. Omuzda 11 ilmek kalacak şekilde eksilterek ön bedeni tamamlayın. Kollara 28 ilmekle başlayın. 2 ters, 2 düz 15 cm. lastik örün. Üzerine düz örgü devam edin. Kolun her iki yanından eşit aralıklarla 1′er ilmek olmak üzere...
  2. Örgü Modeli 1

Örgü Modeli 1

ip: Toplam ip 300gr. Tığ:1 numara Beden: 38 Yeleği kahverengi, kırmızı, sarı, turkuaz, mor, pembe, turuncu ve yeşil renkler kullanarak hazırlayın. Motiflere ortadan başlayın. Zincir çekip küçük halka yapın. Çevresine iki defada çekerek dolgu yapın. Renk renk olarak 8 cm çapında yapın. 24 motifi 3 sıra olarak birleştirin.Her iki yanda 8 motifin bitiminden sonra arka için. 36 cm zincir çekip...
  3. Örgü Hırka Model

Örgü Hırka Model

yeni model hırkalar hırka yaka kesimi süveter kol kesimi nasıl yapılır reklam kol süveter Yapılışı. Arka:Oriantel iple ve 8 numaralı şiş kullanılarak 68 ilmekle örgüye başlanır8 sıra haroşa örüldükten sonra 6 numaralı şişle Feza zara ipi takılır ve örgüye haroşa ile devam edilir. 80 cm olunca 3-2-1 kol kesimi yapılır. 22 cm oluncaya kadar örüldükten sonra örgü bitirilir. Ön:Oriantel...
  4. Örgü kemer modeli

Örgü kemer modeli

örgü kemer modelleri örgü kemer modelleri örnekleri Örgü işlerinden hoşlanıyorsanız sizler için kıyafetlerinizin üzerinde oldukça şık ve farklı bir görünüm elde edebileceğiniz örgü kemer modelini ve nasıl yapıldığının açıklamalı tarifini veriyorum Yapılışı:6 zincir çekip tunus işi örgü ile 8cm uzunluğunda 5 adet parça örülür ve metal halkalara dikilir Daha sonra yine 6 zincir çekip 95cm...
  5. Örgü Bluz Modeli

Örgü Bluz Modeli

Örgü Bluz Modeli lazım bir tane bluz örmek istiyorum ama model örnek bulamadım :)

Sayfayı Paylaş