1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Spiral Fotoğraflar

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Spiral Fotoğraflar

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Spiral Fotoğraflar

çok ılgınc yaaa...

Spiral Fotoğraflar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rahim içi araç spiral

Rahim içi araç spiral

Rahim içi araç (RİA), veya halk arasında bilinen adıyla spiral polietilen (plastik) yapıya sahip, rahim içine sığacak büyüklükte tasarlanmış T şeklinde bir alettir. Plastik gövdenin etrafına bakır tel sarılıdır. Bazı RİA’larda bakır yerine progesteron hormonu eklenmiştir. Progesteron hormonu içerikli RİA bakırlı RİA’nın adet kanaması miktarını ve adet sancısı artırıcı yan etkilerini gidermek...
  2. Spiral (RİA)

Spiral (RİA)

Spiral (RİA) yada halk arasında yaygın şekilde kullanılan adıyla rahim içi araç tüm dünyada en fazla tercih edilen geri dönüşümlü doğum kontrol yöntemidir. Spiral ( RİA )’in bir başka özelliği de uzun süreli geri dönebilir yöntemler içinde maliyeti en düşük olan yöntem olmasıdır. Tüm dünyada yaklaşık 106 milyon kadının istenmeyen gebeliklerden korunmak için spiral yöntemini tercih ettiği...
  3. Çikolatalı Fındıklı Spiraller

Çikolatalı Fındıklı Spiraller

MALZEMELER 1,5 su bardağı un Yarım su bardağı kakao Yarım su bardağı toz şeker Yarım su bardağı dövülmüş fındık (veya ceviz) 100 gr. küp küp kesilmiş margarin 1 adet yumurta Yaklaşık 1 çorba kaşığı soğuk su 1/3 su bardağı çikolatalı fındık ezmesi (35 adet) Kurabiye için HAZIRLANIŞI İki adet fırın tepsisini yağlayın. Üzerini yağlı kağıtla kaplayın. Un, kakao,...
  4. Spiralin kaydığını nasıl anlarım yardım lütfen

Spiralin kaydığını nasıl anlarım yardım lütfen

Selamlar kızlar bende doğum kontrol olarak spral kullanıyorum. Eşim bazen bişeyler değdiğini söylüyor bu kayma mı ben tam olarak spiralimin kaydığını nasıl anlarım bana yardımcı olabilir misiniz teşekkürler.
  5. Spiralin zararları nelerdir?

Spiralin zararları nelerdir?

İstenmeyen gebelikten korunmak için bir çok kadının tercihidir spiral.Rahim içine koyularak gebe kalmayı engelleyen spiral günümüzde en çok çok tercih edilen yöntemlerden biridir.Hamile kalmak istemeyen ve buna çözüm arayan bayanlar korunma yöntemi olarak spirali düşünse de bir takım kaygıları oluyor.Spiral zararlımı,spiralin yan etkileri varmı tüm bunları yazımızın devamın da bulucaksınız...

Sayfayı Paylaş