Spiral Fotoğraflar

Spiral Varken Hamile Kalınır mı Belirtiler Neler Gelin Bir Bakalım hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Spiral varken hamile kalınırmı? Spiral varken hamile kalınırmı?
merhaba ben 1 yıldır spiralle korunuyorum bu ay adetim gelmedi sadece lekele geldi kasıklarım ağrıyor spiral varken hamile kalınırmı
Bilmedikleriniz 1
spiralle hamile kalınırmı spiralle hamile kalınırmı
iyi günler ben spral kullanıyorum 1 yıl oldu düzenli adet oldum bu ay gelmedi böyle hamile kalan varmı
Bilmedikleriniz 1
Spiral  taktırdıktan sonra gebelik şüphesi Spiral taktırdıktan sonra gebelik şüphesi
İyi günler ..11 Mayıs'ta doğum yaptım sezeryan ile...lohusaligin 10 günü ilişkiye girmeye başladım...kanamam 15 günlük Ken tam kesildi zaten... ilişki sırasında sonrasında hiçbir ağrı sızı yaşamadım..neyse.tam 40 kim bittiği akşam tekrar kanama...
Bilmedikleriniz 1
doğumdan sonra spiral ne zaman takılır doğumdan sonra spiral ne zaman takılır
yeni doğum yaptım şu an 3 ay oldu ama henüz regl olmadım bir taraftanda korkuyorum hemen hamile kalmak istemiyorum bebeğim de bayağı huysuz zaten gece gündüz durmuyor yatmıyor eşimle bilindik yöntemler ile korunmaya çalışıyoruz ama benim doğumum...
Bilmedikleriniz 1
Spiral Varken Hamile Kalınır mı Belirtiler Neler Gelin Bir Bakalım Spiral Varken Hamile Kalınır mı Belirtiler Neler Gelin Bir Bakalım
Spiral Varken Hamile Kalınır mı Belirtiler- Bir bebek istemek kadar doğal olan korunmak ve hakkında detaylı bilgiler edinmek te önemlidir. Korunma yöntemleri çeşitlidir aslında ama sanırım dünyada ve ülkemizde en güvenilir uzun süreli...
Gebelik belirtileri 4