Spiral Varken Hamile Kalınır mı Belirtiler Neler Gelin Bir Bakalım

vallahi hocam insallah oyle olur ben deli gibi istiyorum ozellikle yumurtlamami bile takip ettim bakalim hayirlisi daha 15gun var ama bilmemki neolur
bisey.sormak istiyorum bnm adetime 12gun var ama kasik agrisi ve wcde azcik pembe leke gordum yumurtlamam degil cunki yumurta ak akintim 3gun once oldu bu nedir acaba ya

Spiral yerindeyken de gebelik söz konusu olabilir. Özellikle geç kadınlar spiral varken gebe kalabiliyor. Olasılık düşükte olsa mümkündür. Spiralin doğru konum da takılması çok önemlidir. Spiral de kayma olursa gebe kalmak mümkündür. Spiral varken gebeliğin ilk belirtisi adette gecikme olmasıdır. Aynı zaman da küçük çaplı lekelenemler de olabilir.
pardon adete 12gun kala kasik agrisi ve cok azicik pebe leke nedir acaba sebebi neolabilir

bisey.sormak istiyorum bnm adetime 12gun var ama kasik agrisi ve wcde azcik pembe leke gordum yumurtlamam degil cunki yumurta ak akintim 3gun once oldu bu nedir acaba ya

Yumurtlayıp yumurtlamadığınızı kendiniz % 100 anlayamazsınız. Gördüğünüz lekelenme bir defa olduysa devamı gelmediyse yumurtlama lekelenmesidir. Sürekli lekelenme olursa rahim kaynaklı yada hormonal bir problem olabilir.

Yumurtlayıp yumurtlamadığınızı kendiniz % 100 anlayamazsınız. Gördüğünüz lekelenme bir defa olduysa devamı gelmediyse yumurtlama lekelenmesidir. Sürekli lekelenme olursa rahim kaynaklı yada hormonal bir problem olabilir.
birsey sormak istiyorum benden yine pembe lekelenme geldi asiri kasik agrim ve vajinamda zonklama var agri bosluklarima vuruyor spiral varken bu normalmi acile gitmelimiyim sizce lutf3n bi akil verin

Ama ben kaymadığı halde hamile kaldım doktorum kaymamış dedi kesenin yukarısındaymış ve çıkarılamıyor şuanda, %100 hiç bir şey korumuyor anlaşılan hayırlısı olsun
Bende takdirdm ilk ay adet oldum ve 2ciay adet olmadim dogumyaptm 4bucukaaylik bebegim vr spreilim kaymamis kont gtm ama adetim gecikdi ongun test yapmaya korkuyrm takdirdm ilk 2,3gunleke geldi ikinci ay adet oldum buay olmdim nedeni medir acaba

Geri