1. hayati mamak

hayati mamak Forum Okuru

Spiralim var adetim geçti hamilemiyim ?

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında hayati mamak tarafından paylaşıldı.

yardım edin lütfen spiralle hamile kalınırmı :(

2. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.278
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba , spirail kaymışsa gebelik söz konusu olabiliyor. Tedbiren yarın test yapın..

Spiralim var adetim geçti hamilemiyim ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adetime 14 gün var Hamilemiyim ?

Adetime 14 gün var Hamilemiyim ?

adetime 14 gün var ama kasıklarım sızlıyor ğögüslerim acıyo dokunamıyorum belim ve bacaklarımda ağrıyor size hamilemiyim ?test yapsam çıkmaz dimi daha çok erken test için :(
  2. Adetime 2 gün var acaba hamilemiyim

Adetime 2 gün var acaba hamilemiyim

Ya benim adetime 2 gün var adet olacak mis im gibi hissediyorum 15 gündür Goguslerim ağrıyor sertleştiler midem kaziniyor sürekli aç hissediyorum. Kasiklarim da batma lar oluyor dün normal idrar testi yaptım negatif. .. sizce hamile olma ihtimali m varmı
  3. beyza hanım spiralim var ama adet olmadım hamilemiyim

beyza hanım spiralim var ama adet olmadım hamilemiyim

beyza hanım 9 aydır spral takılı düzenli adet oluyodum bu ay olmadım spral varken hamileilk olurmu
  4. Gebemiyim Adetime 10 gün var hamilemiyim

Gebemiyim Adetime 10 gün var hamilemiyim

5 aydir evliyim korunuyoduk 10 gundur korunmuyoruz ve adetime de 10 gun var ama kasiklarimda bir agri sanki regl olucakmisim gibi belim ona kezah ama hic boyle olmazdi yani bukadar erken baslamazdi belirtilerim sizde hamile olabilirmiyim ?
  5. Adetim Düzensiz 5 gün geçti Hamilemiyimm??

Adetim Düzensiz 5 gün geçti Hamilemiyimm??

Kızlar merhabalar. Öncelikle Allahım hepinizin gönlüne göre versin❤️ Ya ben bir kaç bişey sorucam kafam cok karışık allak bullakk. Benim adetim çok düzensiz 5 şubatta gibi oldum en son ve cook süre geçti hala olmadım böyle hafif adet sancım gelmeye başladıgında eşimle beraber oldum 6 Martta oldu.6-7 defa beraber olduk ve hepsini içine yaptı. Şuan adet sancım cok farklılaştı gögüslerime...

Sayfayı Paylaş