1. Gnl48

Gnl48 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Spiralimi çıkarttım acaba Hamilemiyim hamile kalmışmıyım lütfen yardım edin

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında Gnl48 tarafından paylaşıldı.

Slm arkadaşlar aranıza yeni katıldım.. 16 yasinda bir kızım var bu ay hamile kalmak icin spiralimi cikarttirdim 4 eylülde reglimbasladi bitiminde düzenli olarak eşimle iliski yaşadık bugün evde test yaptım negatif cikti adetime 5 gün var ..midem 4 gündür çok bulanıyor hamilelik oluşmamış midir?

2. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.241
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba,
    Öncelikle gebelik planı öncesi hekime görünüp muayene olun. Gebe kalmaya engel bir durum varmı , yada gebelikte karşılaşılabilecek olası durumlar için..+ Testi erken yapmışsınız mensinizde en az 3 günlük gecikme söz konusu olursa testi tekrar yapın..

Spiralimi çıkarttım acaba Hamilemiyim hamile kalmışmıyım lütfen yardım edin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. acaba hamilemiyim yardım edin

acaba hamilemiyim yardım edin

selamlar ilk meaajım yumurtlamadan sonrakı gunlerde midemde yanma hıssettım.acı bı tat gelıyodu agzımı.sımdı gunum 1_2 gun gectı adet belırtılerı var ama cok yogun bel kalca gögüs bacak agrısı var ayrıca spralımı son adetten önce cıkardım hemen gebe kalınırmı
  2. yardım edin hamile olabilir miyim acaba ?

yardım edin hamile olabilir miyim acaba ?

merhaba ben 5 aylık evliyim 3aydır bebiş istiyoruz ama olmadı bugün hasta olmam gerek ama olmadım inş hamileyimdi benim belirtilerim ilşkiye girdikten 1hafta sonra kasıklarımda ağrı vardı ani hareket ettigimde felan başım dönüyo yemek yemek istegim var ama yedigimde midem bulanıyo 2 yada 3gün önce karnım agrıdı hasta olacam dedim ama olmadıbelim agrıyodu 2 gün sürdü gögüslerim büyümüştü ama...
  3. hamileler acaba hamilemiyim acil yardım edin:(:(:(

hamileler acaba hamilemiyim acil yardım edin:(:(:(

merhaba arkadaşlar ben 4 aydır korunmuyorum.yarın adet olmam gerekiyor.son 1 haftadır belimin sol yan tarafına kramp şeklinde inceden ağrılar oluyor.sağ ve sol yumurtalıklarımda arada ağrı var.acaba hamilelik varmıdır bende yardımlarınıza ihtiyacım var.bunlar belirti sayılırmı.
  4. hamile miyim? LÜTFEN YARDIM EDİN!!!

hamile miyim? LÜTFEN YARDIM EDİN!!!

iyi günler melekler. adetlerim genellikle 3-4 gün önce gelir. mesela nisan ayında 18.de geldi. mayısta da 14.de gibi. bu ayda erken gelmesi gerekiyordu. benim sorum şu göğüslerim düşücekmiş gibi ağrı. midem bul. ayaklarım ağrı. çok halsizim kabızım bir haftadır kasıklarımda çok ağrıyor. 4 gün önce kalem test yaptım 2 çizgi çıktı. ama 2. si silikti.yardımınıza ihtiyaçım var
  5. Regli gecikip hamile kalanlar yardım edin hamilemiyim acaba ?

Regli gecikip hamile kalanlar yardım edin hamilemiyim acaba ?

Reglim gecikti 7 gün ve bu süre zarfında göğüslerim çook hassaslaştı adet olacam hissi oldu hep ama olmadım entrresan bi şekilde dün test yaptım silik ama pozitif çıktı daha entresanı bugün kanamam oldu Ve damla falan deil adet dönemim kadar yoğunda deil ama kanamam oluyor kan testi yaptırdım sonucu yarın alacam kasıklarım müthiş ağrıyo ama ara ara sizce hamilemiyim?? Çok merak ediorım olma...

Sayfayı Paylaş