1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Spor gelinlik modelleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

spor gelinlik modelleri trendleri yeni gelinlik modelleri burada arkadaşlar. Spor abiye elbise modelleri önerilerimizden sonra şimdide sizlere spor giyim tarzını seven gelin adayları için spor gelinlik modelleri trendlerini sunuyoruz Melek'ler. Şimdi gelin, spor gelinlik trendleri modellerini yakından inceliyelim. [​IMG]

2. rosewl.87

rosewl.87 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    birinci modele bayıldım,etek kısmının da resmi yok muuu :tik:

Spor gelinlik modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2009 Model Gelinlikler

2009 Model Gelinlikler

son model gelinlikler angel gelinlik değişik gelinlikler eski model yeni Düğün Sezonu açıldı evlenecek meleklerime değişik gelinlik modelleri
  2. Gelinlik Modeli Seçerken

Gelinlik Modeli Seçerken

Konuşulan ve unutulmayan bir gelin olabilmek için gelinliğin üzerinizde iyi durması gerekir. Bedeninize uygun gelinlik seçmek için nelere dikkat etmelisiniz acaba ? İri göğüslere çan etek Dikkati göğüslerden başka yönlere kaydırmak için değişik ayrıntılarla süslü, göğsü toplayan bir üstü olmalı. Askı bütünden yükselmeli ki göğüs boyunuzu uzatarak daha zarif görüntü oluştursun. Alt kısmı...
  3. spor takılanlara spor modeller

spor takılanlara spor modeller

Bayanlar spor yapanınız varsa aranızda bu modellere bakmanızı tavsiye ederim.Hem farklı hem göz alıcı hemde rahatlar.Günlük yaşamdada kullanabilirsiniz Melekler... Bunlarda kapalı hanımlara modeller
  4. Tesettür Gelinlik Modeli

Tesettür Gelinlik Modeli

gelinlik tesettür evlilik 2011 2012 modelleri hijab ile ilgili tüm bilgileri burada bulabilirsiniz Selam kizlar! biliyorsunuz bu sene benimde Dügünüm vardi Temmuzda.. O zamandan bu yana Internet vb. olmadigindan girememistim. Bana Dügün günü herkez Gelinligimin Tesettür modeli olarak cok farkli oldugunu demisti, bende sizlere örnek olsun diye, iki foto yükliyorum - hani böyle.. fikir olarak...

Sayfayı Paylaş