1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    601
    Ödül Puanları:
    0

Spreyle Yapılan Resimler

Konu, 'Diğer Sanat Alanları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

resimhayattir.com

Spreyle Yapılan Resimler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. elden yapılan ilginç hayvan resimleri!

elden yapılan ilginç hayvan resimleri!

elden yapılan resimler elden resimler elmadan şekiller
  2. ResimLer iLe yapıLan Sanat

ResimLer iLe yapıLan Sanat

noktalama sanatı noktalama işaretleriyle yapılan sanatsal şekiller işaretleri ile yapılan sanatsal şekiller işaretleriyle
  3. Harflerle Yapılan Resimler

Harflerle Yapılan Resimler

Gerçekten ilginç resim tekniklerinden biri harflerle resimler çok hoşuma gitti bende sizlerle paylaşmak istedim:)
  4. Harflerden yapılan resimler harika

Harflerden yapılan resimler harika

harflerle gül resmi harflerden gül harflerle Harfler bizler için bir iletişim aracı onlar olmasa konuşmayı yazmayı bilemezdik.Ama harfler konuşma ve yazma dışında resim yapmayada yarıyormuş:DNasıl oluyor o diyeceksiniz siz şimdi:DBuyrun bakın resimlere:)Ben görünce çok şaşırdım:)Büyük emek verilmiş ve harika ötesi çalışmalar çıkmış ortaya.Buyrunuz meleklerim işte harflerden resimler....
  5. Pişirme spreyi

Pişirme spreyi

pişirme spreyi lome pişirme spreyi domuz yağı nasıl temizlenir Pişirme spreyi nedir ve nasıl kullanılır sizde merak ediyorsanız işte sizin için gerekli tüm bilgiler. Türkiye'de sadece LOME markası adı altında üretim yapan, mutfakta kullanım kolaylığı yapam ve ekonomik bir üründür. Nedir pişirme spreyi Lome Pişirme Spreyi, herhangi bir başka margarin ve yağ kullanmadan yiyecekleriniz...

Sayfayı Paylaş