Srepm hızını kuvvetlendiren ve arttıran şeyler nelerdir

O

orucelif

Forum Okuru
Srepm hızını kuvvetlendiren ve arttıran şeyler nelerdir
Eşimde sperm hızı sıkıntısı var doktora gittik ilaçlarını verdi kullanmaya başladık ama yiyecek olarak spermin daha hızlı ve kuvvetli şekilde yumurtalıklara gitmesini sağlayan yiyecekler içeçcekler ya da kürler var mı arkadaşlarım bana yardım eder misiniz teşekkür ediyorum Allah isteyen herkese bebiş nasip etsin inşallah. Ne oldu böyle yiyeceklerden mi bilemiyorum eskiden böyle şeyler varmıydı yaa üffffffffff

Merhaba,

Yaşam şekli ,kötü alışkanlıklar ,çalışma ortamı gibi durumlar sperm kalitesini düşürebilir.Eşiniz dar giysilerden,dar iç çamaşırlardan uzak dursun.Çok sıcak suyla duş almasın.Mevsim dışı meyve ve sebze tüketmesin.Alkol,sigara kullanıyorsa bıraksın.Dengeli ve düzenli beslensin. Sperm sayısını artıran besinler için aşağıdaki linki ziyaret ediniz..

Erkeklerin Çocuk Sahibi Olma Şansını Artıran Besinler

Aslında dengeli beslenme de kişiden kişiye değişiyor. Örneğin çok büyük şehirlerde yaşıyorsanız misal mersindeki gibi güzel domates bulamayabilirsiniz. Bu israil ltohumları varya onlar bizim bitişimiz olacak. Hibrit olan ve çekirdeğinden üremeyen, yediğinizde güzel gelen ama aslında genleri ile oynanmış bütün meyve sebzelerin ülkemize gelişi ile artık bu tür gebelik sıkıntıları iyiden iyiye arttı.

Hükümetin biran önce yerli tohum uygulamasına geçmesi gerekiyor. Ancak o zaman dengeli beslenebilirsiniz. Hayvansal gıdaların da içlerinde gdo var artık dağda kekikle yaylanacağız heralde :D

Valla sadmin hormonlu besinler sadece kısırlık yapmıyor. Küçücük çocuklar ergenliğe erken giriyor. Mesela kız çocukların da erken mens yaşı (11) Erkek çocukların da tüylenme (10) yaşına kadar düştü. Kadınlarda görülen kistlerin ,adet düzensizliklerinin çoğu yine bu hormonlu sebze ve meyveler yüzün den .Hormonlu sebze-meyveler çocuklarda gelişme,yetişkinler de üreme dışında kötü hastalıkalra da davetiye çıkarıyor maalesef..

Geri