1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113

Ssk dekont görüntülenme sorgulama dekont girişi ( ödeme )

Konu, 'Ssk Sorgulama' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Ssk Sgk dekont görüntüleme sorgulama ve dekont girişi sgk ödeme dekontu nasıl nereden alınır ? İşverenler sigorta ödemelerini yaptıktan sonra olaki dekontları kaybetmiş yada almayı unutmuş ise şimdisizlere vereceğimiz yöntem ile sgk sigorta ödemelerinin dekontunu nasıl alabileceğinizi anlatacağız. Öncelikle bu tür işlemlerde devletin resmi sitelerini kullanıyorsunuz bilginiz olsun.
    Aşağıda bulunan linke giriş yapıyorsunuz ve DEKONT GÖRÜNTÜLENME sekmesine tıklıyorsunuz daha sonra sicil numaralarınızı yazdıktan sonra adınıza yapılmış ödemenin dekontunu rahatlıkla alabilirsiniz.

SSK SGK DEKONT GÖRÜNTÜLEME SORGULAMA GİRİŞİ >>>> TIKLAYINIZ

Daha sonra tahsilatları görüntüle dediğinizde web işlem üzerinden yapılan tüm tahsilatlara ait dökümanları ve dökümleri bilgisayarınıza indirebilir yada yazıcıdan çıktı alabilirsiniz.

Kaynak

Ssk dekont görüntülenme sorgulama dekont girişi ( ödeme ) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. E-Devlet SSK Sorgulama

E-Devlet SSK Sorgulama

d şifre ssk sorgulama e-devlet, ssk sorgulama, sayfası, nerede, nasıl ulaşırım, sorgulama nasıl yapılır, ile ilgili bilgiler burada melekler E Devlet SSK Sorgulama sayfasında E-Devlet Şifresi ile SSK Sorgulama, SSK Hizmet Dökümü, SSK Prim Sorgulama, SSK Gün Sorgulama ve SSK Maaş Sorgulama işlemlerini yapabilirsiniz melekler :tik: SSK sorgulama yapabilmek için öncelikle kimliğinizle...
  2. ssk gün sorgulama isimle

ssk gün sorgulama isimle

Ssk gün toplamlarımı isimle yada tc kimlik numarası ile sorgulamak istiyorum bunu yapabileceğim bir adres bir link var mı arkadaşlarım benim e devlet şifrem yok ama yardımcı olursanız çok ama çok minnettar kalırım. Balakılm işyerim ssk günlerimi eksik mi yatırıyor yoksa tam mı merak ediyorum teşekkürler hepinize :)
  3. İlk işe giriş tarihim ( Ssk ) nasıl öğrenebilirim

İlk işe giriş tarihim ( Ssk ) nasıl öğrenebilirim

Ssk Sgk ilk işe giriş tarihi sorgulama bulma öğrenme hakkında yararlı bilgiler Değerli Melekler, biraz önce sizlere ssk sorgulama kategorisinde nezaman emekli olurum hakkında yararlı şeyler paylaşmış, aynı konu içinden de ilk işe giriş tarihini yazmanız gerektiği hususunu belirtmiştim. Sizler ilk işe giriş tescil tarihini öğrenebilirsiniz. Bunun için hemen aşağıda bulunan bağlantıya...
  4. Tc ile ssk sorgulama

Tc ile ssk sorgulama

Tc kimlik no Edevlet ile şifresiz sigorta Ssk Sgk hizmet dökümü döküm sorgulama Bugün sizler için şifresiz olarak sadece kimlik numaralarınızı cilt no ve doğum yeri bilgilerinizi kullanarak online şekilde ssk hizmet dökümü sorgulama işlemlerinin nasıl yapılacağını anlatacağız. Hatırlarsanız fi tarihinde ( 5 yıl kadar önce belkide daha fazla tam hatırlamıyorum ama yakın bi zaman ) sıralara...
  5. Ssk Sorgulama Tc No İle

Ssk Sorgulama Tc No İle

Şifresiz olarak ssk SGK hizmet dökümü sorgulama tc no ile mümkün Şifresiz olarak sizler tc kimlik numaralarınızı kullanarak tabiki sorgulama işlemlerini yapabilirsiniz. BURADAKİ konuda daha önceden bu işlemin nasıl yapılacağını anlatmıştık. Bir kez daha sizlere yardımcı olmak adına şifresiz ssk sorgulama işlemi nasıl yapılıyor anlatalım. SSK HİZMET DÖKÜMÜ...

Sayfayı Paylaş