1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ssk güncellemesi nedir nasıl yapılır

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

kızlar bugün işten ayrıldım ve eşimin sigortasına geçeceğim. E benim sigortam bitti şu anda kendi sigortamdan faydalanamıyorum. Arkadaşlarım bana güncellleme yapmam gerektiğini söylemişlerdi bunun için ne yapmak gerekiyor tam olarak kızlar. Yani güncelleme nasıl yapılıyor.

2. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113
    Merhabalar Değerli misafirimiz,

Ssk bilgi güncelleme diyede geçmektedir işlem. Yapacağınız tek şek kimliğiniz ile birlikte SGK müdürlüğüne giderek eşinizin üzerine sigortalı olmak istediğinizi belirtmenizdir. Herhangi bir ücret yada evrak gerekmemektedir.

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ben Staj Gören Bi Ögrenciyim Stajer Sgortamın Gecerli Olması Icın Günceleme Yapmam Gerektiği Söyledi Bunu Nasıl Yapabılırım.?

ssk güncellemesi nedir nasıl yapılır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bios Güncellemesi Nasıl Yapılır ?

Bios Güncellemesi Nasıl Yapılır ?

Su anda bir çok üretici firma AMI, AWARD ve Phoenix bios yongalarından birini kendi anakartlarinda ağırlıkla kullanmaktadır. Aşagida bu yongalara sahip bir anakartta bios upgrade in nasıl yapılacağı anlatılmaktadır. Ancak Bios upgrade yaparken bilgisayarın resetlenmemesi ve gücünün kesilmemesi gerekmektedir. Böyle bir durumda bios, tamamen bozulabilir. Ayrıca bios upgrade yapıldıktan sonra...
  2. Ssk Sgk Bilgi Güncellemesi hakkında.

Ssk Sgk Bilgi Güncellemesi hakkında.

Merhaba meleklerim, ssk bilgi güncellemesi nedir, nasıl yapılır, neler gerekmektedir gibi sorularınızı cevaplamaya çalışalım. Ssk nız sona erdi ise yani çalıştığınız işyerinden sigortalılığınız bitti ise, yada bebeğiniz oldu ise yada eşiniz sizin üzerinize ssk lı görünmek istiyorsa, yapacağınız işlem şudur, kimliğinizle birlikte ssk SGK binasına gidip ( bağlı bulunduğunuz il ) gerekli...
  3. Parfüm Nasıl Yapılır Parfüm Neden Yapılır.....

Parfüm Nasıl Yapılır Parfüm Neden Yapılır.....

Parfüm Neden Yapılır Parfüm Nasıl Yapılır Parfümler hem kadınlar hem erkeklerin vazgeçemediği ürünlerden sadece biri...Hele ki sıcak yaz aylarında olsun ter kokusunu gizlemek için birebir :D:D Ayrıca davetlerde buluşmalarımızda da vazgemeyiz parfümden...İşte bakalım kullandığımız bu şahane ürünler nasıl ve neden yapılıyor...İşte en beğenilen bayan parfümleri de bunlarmış...
  4. Hayalet Dudak Makyajı Nedir? Nasıl Yapılır?

Hayalet Dudak Makyajı Nedir? Nasıl Yapılır?

hayalet dudak makyajı, hayalet dudak makyajı nasıl yapılır, sade dudak makyajı Sevgili melekler, son yıllarda makyaj trendleri içinde hayalet dudak makyajı yer alıyor. Bu trendle yüz hatlarınız daha bir ön plana çıkabilirken doğal bir görünüm de elde edebilirsiniz. Özellikle yabancı ünlülerin uyguladıkları hayalet makyajını siz de uygulamak istiyorsanız, nasıl yapıldığını anlattığımız...
  5. Rasta (Dreadlock) Nedir, Nasıl Yapılır?

Rasta (Dreadlock) Nedir, Nasıl Yapılır?

rasta nedir, rasta nasıl yapılır, evde rasta yapılır mı Sevgili melekler, şahsen rasta denildiğinde benim aklıma gelen ilk isim dünyaca ünlü efsanevi reggieci Bob Marley geliyor. Uzun rastalı saçlarıyla hafızalara kazınan Marley, hala şarkılarıyla dillerde. Ünlü bir ismin kullanmasına karşın hala benim için nedense gayet bakımsız görünen rasta saçlar nasıl yapılıyor hiç merak ettiniz mi?...

Sayfayı Paylaş