1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Stadlarda yapılan 19 Mayıs kutlamaları kaldırılmalı mı?

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

19 mayıs kutlamaları 2012 2012 19 mayıs kutlamaları stadyum

Haberleri izleyenler bilir, son dönemlerin siyasi konularından biri oldu 19 Mayıs kutlamaları. Milli Eğitim Bakanlığı, 19 Mayıs Atatürk`ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı törenlerinin Ankara dışındaki illerde sadece okullarda kutlanmasını istedi. Peki Melek'lerim size göre, stadlarda yapılan 19 Mayıs kutlamaları kaldırılmalı mı? Bu konuyla ilgili kendi görüşlerinizi lütfen bu başlık adı altında yazınız.

Meleklermekani.com olarak, şimdiden 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı'nı kutluyoruz tüm Türkiye'nin...

Stadlarda yapılan 19 Mayıs kutlamaları kaldırılmalı mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 19 Mayıs Tarihi

19 Mayıs Tarihi

19 mayıs tarihçesi Tarihi Ondokuzmayıs İlçesinde Dağköy ve Yörükler beldeleri civarında yapılan arkeolojik kazılarda M.Ö. ki yıllara ait yerleşmeler olduğu saptanmıştır. Dağköy'de ortaya çıkarılan mezarın M.Ö. 47 yılların ait olduğu sanılmaktadır. Yörükler beldesinde bulunan hamamın ise Cenevizliler ve Romalılar dönemine ait olduğu rivayet edilmektedir. Milattan önceki yıllardan beri...
  2. Yeni 19 Mayıs Şiirleri

Yeni 19 Mayıs Şiirleri

Yeni 19 Mayıs Şiirleri arıyorum ben lütfen biliyorsanız bana Yeni 19 Mayıs Şiirleri yazın kızlar.
  3. Anlamlı 19 Mayıs Şiirleri

Anlamlı 19 Mayıs Şiirleri

Anlamlı 19 Mayıs Şiirleri arıyorum ben birde sizden rica edeyim istedim şimdiden tşklerimi gönderiyorum.
  4. 19 Mayıs Şiirlerinden Seçmeler

19 Mayıs Şiirlerinden Seçmeler

Yeni 19 Mayıs Şiirleri 19 Mayıs Şiirleri Yeni Sevgili melekler, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı yaklaşırken, sizlerle birbirinden anlamlaı 19 Mayıs şiirleri paylaşıyoruz bu yazımızda :) O GELİYOR Yıl 1919 Mayıs'ın on dokuzu. Kızaran ufuklardan kaldırıyor başını Yeryüzüne can veren, Cana heyecan veren Al yüzlü Oğan güneş. Takanın burnu nasıl Karadeniz'i...
  5. 19 Mayıs Şiirleri Şiir

19 Mayıs Şiirleri Şiir

19 Mayıs Şiirleri Şiir istiyorum sizden lütfen biri yada birileri duysun sesimi de paylaşsın

Sayfayı Paylaş