Stilizan sakinleştirir mi kullananlar var mı bunu?

Z

Zeliha Ferdi

Forum Okuru
Stilizan sakinleştirir mi kullananlar var mı bunu?

Stilizan sakinleştirir mi melek kadınlar kulübü stilizan neden kullanılır forum'da.​

Ben yaklaşık 1 aydır uyuyamıyorum ve içimde de bir sıkıntı vardı doktora gorunmemi söylediler ben de psikiyatri doktoruna göründüm. Depresyon geçirdiğimi söyledi ve bir ilaç verdi sakinleştirirmis. Stilizan sakinleştirir mi? Kullanan var mı bu ilacı? Huzursuzluk depresyon anında verilirmis ama ben aynı zamanda derslerim var kullansam sakinleştirip uykumu getirir mi?

Merhabalar
Stilizan ilacı depresyon huzursuzluk endişe durumlarında doktor tarafından dozu ayarlanır hastalar için. Düşük dozu dediğim gibi depresyon için verilir. Stilizan sakinleştirir mi? Evet sakinleştirici etkisi bulunur. Bu da zaten rahatsızlığınız itibariyle verilen bir ilaç ama kendi başınıza ilacı azaltmayın doktorunuzun size dediği dozda kullanmaya devam edin. Birden azaltırsanız yan etkileri ağır görülebilir doktorunuz zaten tedavi olumlu yönde ilerler ise dozunu yavaş yavaş azaltacaktır.

Dilerseniz depresyon konusunda başka bir ilaç ve başka bir soru daha paylaşalım. Cipram ilacı hakkında merak edilenler linkte. "Cipram kullanıp depresyonu geçen var mı çok ağırlık yapıyor bende"

Geri