Stopever cool baby kullananlar ateş düşürmekte işe yarıyor mu?

G

Gulcihancemre

Forum Okuru
Stopever cool baby kullananlar ateş düşürmekte işe yarıyor mu?

Stopever cool baby kullananlar melek kadınlar kulübü stopever cool baby kullanıcı yorumları forum'da.​

Arkadaşlar bebeğim 3 aylık ateşlenme yaşıyoruz sık sık nette stopever cool baby diye bir bant gördüm bu ateş düşürüyormus acaba deneyen ve etkisini gören oldu mu bebeklerde kullanılabilir değil mi? Stopever cool baby kullanan arkadaşlar yorumlarinizi bekliyorum ürün ile alakalı.

Merhabalar
Stopever cool baby ateş düşürücü bant ateşin düşmesini sağlayan vücudu soğutmada ateşi dengede tutmaya yardımcı olur. Trendyol da 15lira fiyati eczanelerde de aşağı yukarı aynı fiyatta olduğunu düşünüyorum. Kaymayan su damlatmayan pratik bir kullanıma sahiptir ürün. Bant şeklinde bebeğin alnına yapıştırın ve ateşinin dusmesini bekleyin. Bu bantin ateşli bebeklerde özellikle bölgesel ısıyı sıcaklığı emme ve vücut sıcaklığını yavaşça düşürdüğü görülmüştür. Ha bu ürün ebati dolayısı ile bebek ve çocuklarda kullanımı daha uygun. Yetişkinler için de belki ayrı bir ürün vardır ama stopever cool baby hidrojel plaster bebek ve çocuklar için uygun bir ürün. Önlem amaçli olarak alıp evde muhafaza edebilirsiniz. Çocuğunuz ateşlendiği zaman uygulayabilirsiniz. Bildiğimiz eski bir yöntem olan sirkeli su aslında yanlış bir yöntem olmakla birlikte onun yerine de bu ürünu deneyebilirsiniz. Ama tabi bununla da ateşi düşmez ise mutlaka doktora göstermekte fayda var.

Bebek ve küçük cocuklariniz varsa mutlaka okumaniz gereken bir yazı. Aşağıdaki yazıyı okumanızı tavsiye ederim. "Evde ateş düşürme yöntemleri nelerdir bebeğimin ateşini düşürmem lazım" yazımız hemen aşağıdaki linkte.

Geri