1. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    184
    Ödül Puanları:
    63

Stradivarius 2011 Kış Koleksiyonu

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında KeLeBeK's tarafından paylaşıldı.

stradivarius 2011 stradivarius 2011 kış koleksiyonu Stradivarius'un bu seneki kış koleksiyonu özellikle kışın sevdiğimin bu kahverengi tonlarıyla süperde olmuş,sizlere bu koleksiyonu sunuyorum meleklerim:tik:

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

Son düzenleme: 3 Ocak 2011
  2. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    sik bi koleksyonmus

3. RiHaNNa18

RiHaNNa18 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  4. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    407
    Ödül Puanları:
    0
    güzel paylaşım...

emeğine sağlık canım

5. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    122
    Ödül Puanları:
    63
    ellerine sağlık kelebeğimmmm :kiss: çook güzeller

Stradivarius 2011 Kış Koleksiyonu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Meleklere Özel Stradivarius 2011 Kış koleksiyonu

Meleklere Özel Stradivarius 2011 Kış koleksiyonu

Stradivarius 2011 Kış Koleksiyonunda; uzun hırkalar, diz üstü çizmeler, diz üstü çoraplar, ince kemerler, kürkler kullanılmış. Renk olarak ise camel’ın her tonuna yer verilmiş.Leopar ve yatay çizgili tuniklerde koleksiyonda yer alan detaylar arasında.Ben bunları çok beğendim bakalım sizler beğenecekmisiniz?
  2. 2011 Gucci Kış Koleksiyonu

2011 Gucci Kış Koleksiyonu

Gucci 2011 Kış tasarımını sundu.Harika modeller yine Gucci farkı ile sevenleriyle buluşuyor.Koleksiyonunda deve tüyü kullanan Gucci,mantolarıyla dikkat çekiyor.Püsküllü kazaklar ,diz üstü çizmeler,kadife elbiseler;Siyah, petrol mavisi ve yeşilin ağırlıklı olduğu bu kolesiyonda zevkinize göre model bulabilirsiniz.
  3. 2011 Stradivarius Şubat Koleksiyonu

2011 Stradivarius Şubat Koleksiyonu

2011 yılının en soğuk aylarına kendini hazırlayan Stradivarus ,şubat ayı koleksiyonu ile karşımıza çıkıyor.Tasarımında daha çok soğuğa inat baharlık kıyafetler bulunuyor. Kırmızının ve kahvenin tonlarıyla buluşan bu tasarıma bir göz atalım Meleklerim... Kendinizi bahara hazırlayın Melek'ler...
  4. Accessorize 2011 Kış Koleksiyonu

Accessorize 2011 Kış Koleksiyonu

accessorize 2011 Accessorize 2011 kışı için hazırlamış olduğu koleksiyonuyla tüm gözleri üzerinde topladı... aksesuar modasında bambaşka bir yeri olan Accessorize yine bu yıl da en güzel takılarla biz bayanların güzelliğine güzellik katacak gibi görünüyor... Tokasından küpesine, küpesinden yüzüğüne, yüzüğünden kemerine... kısaca hepsi birbirinden...
  5. Stradivarius 2011 Yaz Tropical Koleksiyonu

Stradivarius 2011 Yaz Tropical Koleksiyonu

Stradivarius 2011 yaz koleksiyonunu sırf turuncu üzerine kurmuş meleklerim turuncu moda dedik tamam ama herşeyde turuncu kullanılmış hatta ayakkabısından tut pantolonuna kadar.. Bende bizim evlisi, hamişi, bekarı, nişanlısı, tüm melekler bunları görmeli dedim ve koştum size geldim turuncu elbiselerimle.. çok güzel bence.. buna bayılıverdim :)

Sayfayı Paylaş