Streç film ile nasıl zayıflanır

H

Handanzxz

Forum Okuru
Streç film ile nasıl zayıflanır
Streç film ile nasıl zayıflanır karın ve basen yağları nasıl gider

Selaamm , bir arkadaşım streç film ile karnını basenlerini incecik yaptığını söylüyor , gerçekten de incelmiş nasıl yaptığını sordum streç film sarıyorum terliyorum diye anlattı ama sanırım anlatmadığı şeyler de var ya da birşeyleri eksik biliyordur diyelim hadi. Streç filmle karın ve basen yağlarından nasıl kurtulurum incelirim yapan arkadaşlar var mı anlatırsa memnun olurum

Selam Handan,
le
Arkadaşın büyük bir sırmış gibi eksik anlatmış sana ya da tam anlatamamış bence :) Biz kadınların genelinin sorunu bu fazla kilolar özellikle karın ve basen bölgesi: Neler neler yapmadık ki ya da yapmıyoruz buralarımızı inceltelim diye arkadaşım sauna eşofman almıştı bir gün onu gördüm evine gitmiştim ya kadından su akıyor bildiğin kovayla :) terle terle nereye kadar su kaybından öleceksin dedim dur ya biraz... Neyse tatlım streç de sauna eşofmanın ev de ekonomik hali işte ama kendini streçlemeden önce elma sirkesiyle bu basen ve karın bölgemizi ovarak masaj yapıyoruz en az 20 dk. sonra streçle sarıyoruz karnımızı ve basenlerimizi ve terlermeye başlıyoruz. Bura da amaç o bölgelerdeki kan sirkilasyonunu artırmak ve yağ yakılmasını sağlamak bu kadar basit işte hadi kolay gelsin.

Geri