Şu an ne yapıyorsun neye bakıyorsun ?

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Şu an ne yapıyorsun neye bakıyorsun ?
Şimdi şu anda ne yapıyorsun ve neye bakıyorsun ?

Maksat muhabbet olsun ve kadınlarımız neler ile uğraşıyorlar bi görelim istedik. Şimdi ne yapıyorsun neyle uğraşıyorsun bize resmini bi at yorum yapalım konuşalım kaynaşalım ilk mesajı ve görüntüyü de ben atmak istiyorum. Şu an çarşıdayım kızlar alayını bırakıp evde az kendime geleyim istedim ve bu satırları da bi yemekçiden yazıyorum. Mersin bölgesinde bilinen Göksel Tantuni FOrum şubesinde yemeğimi söyledim bekyiroum neyi demi :D:D

Tabiki tantunimi yemeyi bekliyorum bu aralar fazla da yiyemiyorum ama sizlere bir tane tantuni resmi atayım somun seviyorum ben görüntüsünü atıyorum bakın ben şimdi buna bakıyorum sizler için yiyeceğim bana afiyet olsun diyecek yok mu :D:D

Resim yükleniyor atacağım :)

şu an ne yapıyorum gökseldeyim.jpg

Oturduğum yerden bir görüntü arkadaşlarım burayı bilenler bilir mersinde Forum alışveriş merkezinin karşısında güzel bir yer tavsiye ediyorum.

şu an ne yapıyorum melekler mekanı kadınlar kulübü.jpg

Tabiki özel izin aldım çekeceğim dedim ok dediler bahsedeceğim dedim onada ok dediler ama parasını alıyorlar haberiniz olsun somun dedim açık yapacam dedi ok dedim 14 tl kızlar dürümü bu şekli ile diğer somun olan 15 tl imiş yanında salatalar vs bedava

şu an tantuni yiyorum.jpg

Tabiki yerken çekmiyorum ayıp olmasın sonuç bu bi arada masayı atacağım size şimdi çok açım

Peki sen ne yapıyorsun çay mı kahve mi dolaşıyor musun ne yapıyorsun bahset bakalım biraz ?

Son düzenleme:
Geri