su gıbı akıntısı olanlar

K

Kıvırcık hatun elif

Forum Okuru
Merhaba benim regl olmama 12 gün var 3 günden beri belim kasıklarına çok ağrıyor goguslermde çok ağrıyor dokunamiyorum gogslermin uçları bile sızlıyor bugünde beyaz sulu süt gibi akintim oldu acaba hamilemiyim

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Merhaba benim regl olmama 12 gün var 3 günden beri belim kasıklarına çok ağrıyor goguslermde çok ağrıyor dokunamiyorum gogslermin uçları bile sızlıyor bugünde beyaz sulu süt gibi akintim oldu acaba hamilemiyim
Merhaba, bu kadar kısa sürede gebelik septomu hissetmeniz mümkün değil. Muhtemelen yumurtlamanız gerçekleşmiş Yada başka bir koşul septomlara neden olmuş. Beklenen adetinizde gecikme olursa test yaparak gebe olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

Burundan kahverengi akıntı gelmesi hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Kahverengi akıntısı olan oldu mu Kahverengi akıntısı olan oldu mu
Arkadaşlar merhaba hamileliğin de kahverengi akıntısı olan oldu mu aranızda çok korkuyorum kese 4mm olarak göründü ama henüz kaç haftalık olduğunu söylemediler 3 şubat son adet tarihim ama geç gebelik olabilir dedi doktor. Başından böyle bir...
Soru-Cevap 5
Kanaması 1 gün sürüp kahverengi akıntısı olanlar yardım lütfen Kanaması 1 gün sürüp kahverengi akıntısı olanlar yardım lütfen
selam kızlar ben yeniyim bir sorum olacak normal adet günümde 5 gün sürmesi gereken kanamam 1 günden daha az sürdü sonraı kahverengi koyu bi kıvamda akıntı olarak geldi sizce bu hamilelik belirtisi olabilir mi çok istiyorum da. lütfen yardımcı olun
Bilmedikleriniz 0
Köpeklerde burun akıntısı neden olur ? Köpeklerde burun akıntısı neden olur ?
Köpekler bizlerin en sadık dostu. Bu sevimli hayvanlarda tıpkı insanlar gibi hasta oluyor. Bu makalede köpekler de burun akıntısı ile ilgili bilgilere yer vereceğiz...
Kedi ve Köpek Bakımı 2
Burun tıkanıklığına ve akıntısına ne iyi gelir ? Burun tıkanıklığına ve akıntısına ne iyi gelir ?
Burun akıtısı çok yaygın ve can sıkıcı bir sorundur. Sinüs ve burun kanallarında artmış mukus olduğunda ortaya çıkar. Artan mukus üretimi, vücudun...
Tüm Sağlık Konuları 1
Burundan kahverengi akıntı gelmesi Burundan kahverengi akıntı gelmesi
Burundan kanlı su akıntısı gelmesi problemine çok sık rastlanır. Özellikle kaza, darbe, hasar gibi travmatik nedenlerden dolayı burun kanaması çok fazla görülebilmektedir. Burundan kanlı su akıntı ile beraber burun içinde eski kan olarak bilinen...
Herşeyin başı sağlık ! 0